• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GM Discovery / Bildirim Işığı'nı Aktif Etmek {Resimli Anlatım}

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gravity

Yönetici
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2009
Puanı
715
N9la7P.png

Merhaba arkadaşlar.

Discovery kullanıcılarını yakından ilgilendiren Gelen Mesajlar'da kullanılamayan Bildirim ışığını aktif hale getiriceğiz.

-GO SMS Pro uygulamasını indirerek başlıyacağız.

Resimli Anlatım

Programı yükledikten sonra program ile mesajlar bölümüne giriyoruz ''Ayarlar'' kısmına tıklıyoruz.

dW8QmV.png

Ayarlar bölümünden ''Gelişmiş'' i tıklayarak resimde olduğu gibi ''Bildirim Ayarlar''nı seçiyoruz.

z2a8X6.png

ayd9W5.png

Ayarlar ekranından''Led rengi'ni tıklıyoruz.

qmj6VD.png

Karşımıza gelen ekrandan herhangi bir renk seçmiyoruz.

En altta bulunan ''kişisel''i tıklıyoruz.

oY0Gvk.png

Burası çok önemli ayarları mutlaka benim yaptığım gibi yapmalısınız.

LED rengi beyaz olduktan sonra ''tamam''ı tıklıyoruz.

12V15p.png

[ACIKLAMA]Burada işin püf noktası;
Bildirim ışığı renginin muhakkak beyaz olmasıdır.Başka renkleri telefon desteklemez ve çalışmaz.[/ACIKLAMA]

Son düzenleme:
Bn de mesajlarda oldu çok sağol. Ama whatsp ta daha çok mesajlaşıyorum whatsup ta titriyo ama ekran açilmiyor bunun bi çözümu var mı ?

Geri