• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GM Discovery / Titreşim Güçlendirme {Resimli Anlatım}

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gravity

Yönetici
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2009
Puanı
715
qv07w.png

Merhaba Arkadaşlar

Discovery cep telefonumuzda Gelen Mesajlar'da titreşim çok kısadır ve bildirim ışığı yanmaz.

-GO SMS Pro uygulamasını indirerek başlıyacağız.

Bu sorunu aşabilmemiz için ilk önce;

Resimli Anlatım

Programı yükledikten sonra program ile mesajlar bölümüne giriyoruz ''Ayarlar'' kısmına tıklıyoruz.

dW8QmV.png

Ayarlar bölümünden ''Gelişmiş'' i tıklayarak resimde olduğu gibi ''Bildirim Ayarlar''nı seçiyoruz.

z2a8X6.png

''Varsayılan Bildirim Ayarlar''ını tıklıyoruz.

ayd9W5.png

Karşımıza gelen ekrandan ''Titreşim Modeli''ni tıklıyoruz.

Q4vDkZ.png

Son olarak karşımıza gelen ekrandan istediğimiz şekildeki titreşim ayarını seçiyoruz.

pmXy7a.png

Son düzenleme:

Çalışıyor kardeşim yarın yada bu akşam onun içinde bir rehber hazırlıyıcam.

Resimleri shopladım konu anlatımı kaldı birtek, to be continued..
:eat:

Ben onu yapamadım bitürlü :D Eğer yaparsan Bildirim ayarlarını komple anlatırsan sevinirim Ali :D

General Mobile Türkiye distribütörü ile konuştum pazartesi sabah 9'da işe başlıyorsun :D

Geri