• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GM Elite # Ekim Ayı Güncellemesi {28.10.2014}

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gravity

Yönetici
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2009
Puanı
715
wLkBrb.jpg

Merhaba arkadaşlar

Başlıkta olduğu gibi Elite cihazlarına yeni güncelleme gelmiş ve bizde sizler için test ettik zaman kaybetmeden sonuçlara geçelim.

n8cqy.png

b41RB8.png

[ACIKLAMA]Sırasıyla gelen güncellemeyi değerlendiricek olursak içerisinde göze çarpan iki madde bulunuyor.

Bilindiği üzere bir önceki güncellememizde de Wi-fi güçlendirme çalışması yapılmıştı bu güncelleme ile tamemen stabil hale getirildi.

Büyük inç'e sahip ekranlarda kullanımı kolaylaştırmak adına yapılan ; Çift dokunuş ile ekranımız kapanıyor ve tuş kilidine geçiyordu ancak tuş kilidini açmak için en yukarı telefonun açma/kapama tuşuna ulaşmamız gerekiyor ve zahmetli oluyordu.Çift dokunuş ile kilidi kaldırmak bence bu güncellemede gelen en güzel özellik oldu.

Elite kullanıcılarına hayırlı olsun keyifli forumlar :)[/ACIKLAMA]

Abi bende elit kullanıyorum'da bu güncelleme gelmeden öncede ben telefonu çift dokunuşla açıp kapatabiliyordum zaten bunu sadece geliştirdiler cebimizde açılmaması için biraz daha etkili hale getirdiler çokda iyi oldu. Wifi'ye gelince güncellemelerle gerçekden daha iyi oldu biraz daha uzakdan wifiyi çekebiliyor. Ses tuşu ile yakınlaştırma diyoda çok yavaş oluyo ekrana dokunarak yaklaştırsak daha hızlı ve kolay :D

Son düzenleme:
Abi bende elit kullanıyorum'da bu güncelleme gelmeden öncede ben telefonu çift dokunuşla açıp kapatabiliyordum zaten bunu sadece geliştirdiler cebimizde açılmaması için biraz daha etkili hale getirdiler çokda iyi oldu. Wifi'ye gelince güncellemelerle gerçekden daha iyi oldu biraz daha uzakdan wifiyi çekebiliyor. Ses tuşu ile yakınlaştırma diyoda çok yavaş oluyo ekrana dokunarak yaklaştırsak daha hızlı ve kolay :D

Aslında çift dokunuş ile açılma bir önceki güncellemede yine gelmişti haklısın.

Geliştirdiler hepsini ammaa wifi şimdi oldu en son güncellemede tam randuman vermiyordu şuan mutluyum :)

Aslında çift dokunuş ile açılma bir önceki güncellemede yine gelmişti haklısın.

Geliştirdiler hepsini ammaa wifi şimdi oldu en son güncellemede tam randuman vermiyordu şuan mutluyum :)
Aynen dediğin gibi güncellemelerde tek yararlı olan Wifi :D gerisi yalan. :D

Geri