• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GMB mi ASUS ZENFONE5 MI TUrkcell T50 mi?

CodeXpeRT

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Nis 2010
Puanı
30
beyler yarin tel. Alacagim ama kararsiz kaldim sizce
General mobile discovery mi ASUS ZENFONE5 MI TUrkcell T50 mi?

Son düzenleme:
oyun vs için alacaksan zenfone 2gb ramiyle diğer ikisini alt eder kamera olarak bakarsan çözünürlüğe göre t50 yani sana kalmış :) ha bu arada yarın aldığında neyi aldığını yazarmısın? yakın zamanda bende zenfone 5 i almayı düşünüyorum

oyun vs için alacaksan zenfone 2gb ramiyle diğer ikisini alt eder kamera olarak bakarsan çözünürlüğe göre t50 yani sana kalmış :) ha bu arada yarın aldığında neyi aldığını yazarmısın? yakın zamanda bende zenfone 5 i almayı düşünüyorum

Asus alicam buyuk ihtimallr.

Hocam operatör telefonu almanı hiç tavsiye etmiyorum. Bunun dışında hiç düşünme direk asus, note 3 satıp zenfone alan tanıdıklarım var :)

Bende para ayarlayıp zen6 almayı planlıyorum.

Hocam T50 önerim cok güzel telefon kullanımı basit , tam bir oyun telefonu kamera özellikleri güzel elinden düşmesin 1 gün gidiyor sarj :) bende şuan o var

Ben sana gerekli özellikleri yazayım ve tercihimi söyliyeyim bence Asus al.

GMD:[İşlemci: 1.2 GHz ARM Cortex-A7] - [Ram: 1] - [Ekran Kartı: PowerVR SGX544MP2] - [İşletim Sistemi versiyonu:
Android 4.4.2 KitKat]

Asus:[İşlemci: 2 GHz Saltwell x86 ] - [ Ram: 2] - [Ekran Kartı: 533 MHz PowerVR SGX544MP2] - [İşletim Sistemi versiyonu:Android 4.3 Jelly Bean]

T50:[İşlemci: 1,2 GHz ARM Cortex-A7] - [ Ram: 1] - [Ekran Kartı: Adreno 305] - [İşletim Sistemi versiyonu: Android 4.4.2 KitKat]

[BILGI]Önemli bir not ekliyeyim bu gün General Mobile D.'ye güncelleme geldi. Android 4.4.2 KitKat oldu.[/BILGI]

Ben sana gerekli özellikleri yazayım ve tercihimi söyliyeyim bence Asus al.

GMD:[İşlemci: 1.2 GHz ARM Cortex-A7] - [Ram: 1] - [Ekran Kartı: PowerVR SGX544MP2] - [İşletim Sistemi versiyonu:
Android 4.4.2 KitKat]

Asus:[İşlemci: 2 GHz Saltwell x86 ] - [ Ram: 2] - [Ekran Kartı: 533 MHz PowerVR SGX544MP2] - [İşletim Sistemi versiyonu:Android 4.3 Jelly Bean]

T50:[İşlemci: 1,2 GHz ARM Cortex-A7] - [ Ram: 1] - [Ekran Kartı: Adreno 305] - [İşletim Sistemi versiyonu: Android 4.4.2 KitKat]

[BILGI]Önemli bir not ekliyeyim bu gün General Mobile D.'ye güncelleme geldi. Android 4.4.2 KitKat oldu.[/BILGI]

asuslara kitkat güncellemesi geldi 450tl ye alınan zenfone 4 e bile :)

Geçenlerde asus'un dandik bi modelini test ettim sanırım ace mini aylarında tepki süresi mükemmel diyebilirim

Avea,Vodafone,Turkcell telefonları alma kesinlikle önermiyorum.
iPhone,Samsung,LG,Sony markalarından birinden al.

GMD 'ın yazılımsal sıkıntısı var. Hiç bir zaman adam gibi bir sürüm alamayacak 4.4.2 olsa bile sıkıntılı.
T50 operatör telefonu olduğundan 1 sayfa kendi programı var, ve o 1 sayfa program log tutuyor. Yani işlemcinin tüm önbelleğini Turkcell programları yiyor.

Geriye zaten ne alacağını anlamışsındır. Çoğu firma insanların gözünü boyamak için quad-core hatta eight-core bile var. Asus'ta ise hyper-threading olayı var. Cpu-z'u açtığında cpu 0,1,2,3 hepsinin çalıştığını gördüğünde şaşırma. 2 gerçek, 2 sanal çekirdek bulunduruyor.
Asus mobil olayına yeni girdi bir htc veya sony gibi sağlam bi yazılımsal destek sunamaz fakat donanım olarak iyi. SGX544 kötü bir GPU değil. Çokta iyi değil ortalama birşey. Modern Combat 4'ü oynarsın ama 5'i oynayamazsın örneğin.

asus aldım . tasarımı cok hos. detaylı inceleme fırsatım olmadı ama özellikle istediğiniz bişey varsa yazın yapayım.

bu zenfone 5 in kampanyası yok sanırım zenfone 4 ün turkcell ile kampanyasını gördüm ben. Sen direkt mi alacaksın direkt kampanyasız alacaksan bunları almana gerek yok ki

Geri