• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Go Pro#Röportaj#12 Mayıs 2014

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
Adı Soyadı :Batuhan ANIL

Doğum Tarihi : 19.03.1995

Yaşadığı Şehir : İstanbul

Meslek : Öğrenci ve Tezgahtar (Part-Time)

Tuttuğu Takım : GS

Burcu : Balık

lblwj.png

Hobileriniz : İddaa oynamak, paten kaymak, Silkroad, Yüzmek,

Fobileriniz : Böcekler

Forumdaki İlk Nick'i : Hatırlamıyorum ama Graining olması lazım :D

Silkroad İle Tanışması : 7.sınıfta arkadaşım videolarını göstermişti sonra hep internet cafeye kaçar kaçar oynardık sonra bağımlılık yaptı haliyle oyunun Pro'su haline geldik :D :D

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : Hertürlü amaç için kullanıyorum bilgisayarı açtıgımda ilk girdiğim 3 siteden biri :D

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : GoPro Kameraları çok ilgimi çekiyordu ordan geldi aklıma

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? : Noob olmak, KS Atmak, Sövmek

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : Paten kaymak(cocukken başlamıştım eğlenceli buluyorum) ve Yüzmek (su bana huzur veriyor :D)

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : Bu soruyu geçiyorum yok çünkü böyle bir isteğim :D

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : Klasik müzik , Electro , Pop , 90'lar .. Calvin Harris - Feel So Close güzel bir şarkı bence

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : Almanya, Yunanistan (çok az) , Hollanda

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : Dünyayı gezmek gibi bir hayalım var üniversiteden mezun oldugumda yapmayı düşünüyorum
lblwj.png

MaxiGame'de çalışan Adminler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : Forumun Kralı, Severim kendisini :)

Terk-i Diyar : Eğlenceli bir kişiliğe sahip bence çok tanımıyorken tanımıyordum pek tanıdıkca anlıyor insan

lblwj.png
Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : Evet , Like a boss

En sevdiğiniz renk ? : Kırmızı

En sevdiğiniz şarkı ve nedeni ? : Would I Lie To You (1992) - Charles & Eddie son sıralar bu şarkı güzel geliyor , belirli bir şarkım yok

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : Almanyada lisedeyken bir kızın pantolonunu indirmiştim

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : Almanya

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : Kardeşim , annem , babam

Hayvan besliyor musunuz ? : Yok ama kendimi besliyorum

Benzetildiğiniz biri var mı ? : Yok

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : Affeder

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : Üniversiteden mezun olmak şu an için ardından para yapmak sonra da dünya bekler bizi

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : İyidir, hergün telefonla görüşüyorum

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : Yok

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : Güzel bir sistem

Geri