• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

göbek bölgesindeki yağları eritmek

-ScarFace

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Kas 2010
Puanı
51
gençler göbek bölgemde hafif yağlanma var kilolu falanda degilim sadece göbek var biraz acaba bunu nasıl eritebilirim ?
not : spor salonuna falan gidicek vaktim yok ancak kendim evde bişeyler yapabilirim bide şu göbek eriten kemerler falan var titreşimli acaba onların bi faydası olurmu?

kemerin bir faydası olmaz yağlı ve abur cuburlara biraz ara ver , yürüyüş ve alt mekik yap yavaş yavaş gider

gençler göbek bölgemde hafif yağlanma var kilolu falanda degilim sadece göbek var biraz acaba bunu nasıl eritebilirim ?
not : spor salonuna falan gidicek vaktim yok ancak kendim evde bişeyler yapab ilirim bide şu göbek eriten kemerler falan var titreşimli acaba onların bi faydası olurmu?

Silkroad oyna geçer yavrum :)

yağlı falan yemiyorum zaten dikkat ediyorum baya beslenmeme her gün 20-30dk falan yürüyüş yapıyorum mekikde çekiyorum fakat daha etkili bişeyler lazım kilomda bi problem yok zaten tek göbek

Bu işlerde kendini zorlamalisin 30dk ise 1 saate çıkar 300 mekikse 500e çıkar zaman faydasını alırsın karın kasların agrimiyorsa fayda görmüyorsunuz.:thumbup:

Bu işlerde kendini zorlamalisin 30dk ise 1 saate çıkar 300 mekikse 500e çıkar zaman faydasını alırsın karın kasların agrimiyorsa fayda görmüyorsunuz.:thumbup:
yağları eritmeden kas yapmanın ne faydası var ki ? kaslarda gelişme var fakat üst yüzeyde yağlar var kardiyo yapmam gerek sanırsam

yağlı falan yemiyorum zaten dikkat ediyorum baya beslenmeme her gün 20-30dk falan yürüyüş yapıyorum mekikde çekiyorum fakat daha etkili bişeyler lazım kilomda bi problem yok zaten tek göbek

etkili birşey mi :D ameliyatla yağlar alınıyor bunun gibimi? :D eğer bu dediklerimi yapıyosan ve hala erimiyorsa ozaman ya sen biryerde yanlış yapıyorsun ya ben yanlış söylüyorum.bi oturup düşün ben bu gün neler yedim diye yediğimiz herşeyde şeker vs var artık yağlanmamak elde değil

Iradeli olursa her insan sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olabilir kimse anasından kasli doğmuyor
:thumbup:

Geri