• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GOBİ # AraNeL # Sword/Nuker(120 LvL)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SuMMerbreeZe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Nis 2012
Puanı
0

• Karakter Türü : Chinese
  • Karakter Adı : AraNeL
  • Server : Gobi
  • Stats : İnt
  • Build : Sword/Nuker
  • LvL : 120
  • SP Miktarı : 55.200
  • Gold Miktarı : 100m
  • E-mail Koruması : E-mail koruması yoktur çar alınınca email değiştirilebilir

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

• Satış Yöntemi : Elden Satış, Banka Hesabıma , Havale Yoluyla , Aracılı da olabilir farketmez. İd-Pw ver bakayım tarzı muhabbetlerle hiç gelmeyin
  • İstenilen Karşılık : Sadece TL ile satılıktır ve fiyatı konuşmak için bana ulaşabilirsiniz
  • Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

İletişim Bilgileri :

• Adı Soyadı : Murat Akçay
  • Yaşadığı Şehir : Sakarya / Merkez
  • MSN : Gerektiği zaman verilecektir.

ÇARDA AKADEMİ 3.BUFF VARDIR. SP FF SETİ SERVERİN EN İYİLERİNDENDİR.. AYRICA JOB SETİ VARDIR VE 31 İNT 29 STR LİDİR

GENEL GÖRÜNÜŞ
genelgrn.jpg

KARAKTER STATLARI
İTEMSİZ İTEMLİ(PLUSLU)
itemsizstat.png
itemlistat.png

SKİLLER
skillerblade1.png
skillerblade2.png
skillerbuz1.png
skillerbuz2.png
skillerelektrik1.png
skillerelektrik2.png
skillerate1.png
skillerate2.png
joblwl.png

İTEMLER
silahl.png
shieldhi.png
headvt.png
chestad.png
legsa.png
shoulderbf.png
handsjv.png
footeq.png
necklacee.png
earring.png
ring2m.png
ringbgi.png
jobset.png

Son düzenleme:
#Onaylandı,Hayırlı Satışlar oynadığım zamanlar biliyordum bu charı sağlam chardır.

Çara diyecek söz yok sv de oynayan bilir.Alacak kişiye hayırlı olsun şimdiden.Hayırlı satışlar Muro.!!

100 kişi söylemiş ama bende söyliyim char sağlammış :)
Hayırlı satışlar.

#Elden satış bölümünde değişiklik yapılmıştır. Konu günceldir satış devam etmektedir

kardeşim 0537 495 46 92 ulaş bana mesaj at yada ara. çarına talibim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri