• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gök Kavimi aşma şartları.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Angelina
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Angelina

O Şimdi Asker
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2009
Puanı
442
1be44701.png

1) Gök Kavim olma Şartı;
* Şart: Her kim Gökkavmine katılırsa geçmişini unutur.

2) Gökkavim'e Geçiş kuralları ve değişikler;

* Uzman 1 ve üzeri oyuncular Gök kavime giriş yapabilir (En yüksek kavim puanına sahip kavim Gök kavime geçiş yapabilir)
* Belirtilen saat ve tarihte Gök kavime geçiş yapılabilir.

* Önceki itemlerinizi aynı şekilde tutabilrisiniz.Gök kavim işareti(hangi ırktan geldiklerini belirtmek için olması lazım) Kavim işaretleri; Ejderler için baş aksesuarı Yılanlar için yüz aksesuarı Parslar için ise kask aksesuarı.

3)Gök Kavim'e geçişteki zorunluluklar;

* Kavim puanı 100'den fazla olmalı.

* Hiç bir aile üyesi olmayan.

* Kavim görevi olmamalı(kavim lideri ikinci(yardımcı) liderler.)

* Arkadaşı olmayan

* Eğitim ilişkisi olmayan.

* Görevler: Yapmış olduğunuz tüm görevler silinmiş olacak ve baştan başlayacak ilk görev gibi.

* Cumartesi günü sadece 12.00'dan 24.00'a kadar gökkavime geçiş yapılabilir.

Not: Gök kavim'e geçişteki zorunluluklar konusuna dikkat edin lütfen. Bu şartları taşımayanlar kesinlikle Gök - Kavime giriş yapamayacaklar.

Son düzenleme:
Eskiden oynardım baya iyidik alacakaranlık U silahlarım felan vardı pelerinler petler felan sihirli taşlar vs.. banka boldu + gök kavimdendim lakin çok hack vardı herkezde hız+oto pot vs.. hileleri vardı ama şunu söliyim bu oyun çok güzeldi yani öyle böyle değil çok güzeldi 2 saatde bir savaşlara girerdik bazen toplanıp taşlar için savaşırdık özlüyorum vallahi lakin hack vs.. batırdılar oyunu. :)

Silkroaddan sonra oynadığım en sağlam oyunlardandı fakat gel gör ki hile kullanımları ve oyuncuların seviyesizlikleri bütün herşeyi berbat etti.

Geri