• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GoMT2 [GM] ve [Asistan]larını arıyor... Şartlar basit.. İçeri...

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
Bugün ödemelerini yaptığım servera 5 adet gm arıyorum.

Yönetim sistemimiz rütbe hesabı olacak. Terfi edebilir üst olabilir, astlara komuta verebilirsiniz.

Şartlar;

Oyuncular ile yüz göz KESİNLİKLE OLUNMAYACAK !

/inv Dolaşılacak

Gerektiği yerde yardım edilecek.

Oyuncuların huzuru kaçırılmayacak.

Düzenli reklam yapabilecek.

Belirli event saatlerin görevi dışına çıkmadan ve saati kaçırmadan event yapabilecek olgun arkadaşlarımızı arıyoruz...

Serverımızın 2 aylığı peşin ödenmiştir. Gelelim gm olursanız kazancınız ne olacak ?

Her ay yapılacak oylama sonucu en iyi yönetici seçilen gm e 50 TL + Bir üst rütbe + Sürpriz hediye...

Rütbeler ne mi ? Buyrun bakalım...

Kabul edilen GM adaylar oyuna;

[TGM] Olarak başlarlar yani Trailer Game Master bir diğer deyimi ile Deneme GM

Görevlini hakkıyla yerine getiren GM adaylar bir üst rütbeye çıkacak ve ödülleri verilecektir.

Rütbeler Sırasıyla;

[TGM] (Trailer Game Master), [GM] (Game Master), [BGM] Big Game Master ve Son rütbe [PGM] Perfect Game Master.

[TL]= Takım lideri oyunun sahibidir. Yetkileri sınırsızdır.
[PGM]= Takım liderinin bir altıdır. Takım lideri hariç bütün rütbelerde ki yöneticilere TL yokken komuta verebilir.
[BGM]= Astlarına komut vermesi için TL den onay alması gerekir. TL ve PGM den komuta alır.
[GM]= Alt rütbesi olan Tralier Game Masterlara işlerini nasıl yapacaklarını öğretmekle mükelleftirler. Astlarına komuta veremez. Üstlerinden komuta alırlar.
[TGM]= GM adayıdır. Herhangi bir alt rütbesi yoktur. GM hariç bütün üstlerinden komuta alabilir.

ARANAN ÖZELLİKLER;

Oyuna günde ne kadar zaman ayırabilirsiniz ?:

Varsa Tecrübeliriniz:

Oyuna ne katkıda bulunabilirsiniz ?:

Reklama ayıracağınız zaman ne kadardır ?:

Telefon numaranız(Yaşını büyük söyleyip kandırmaya çalışanlara karşı bir tedbir. 3. Şahışlarla paylaşılmayacaktır.):

oyun ile ilgili bilgim ne yazık ki çok az yoksa sana yardımcı olmak isterdim :) umarım bir an önce aradığın gm arkadaşlara ulaşırsın

sa kardeşim metin2 de 7 senelik oyuncuyum eger ardaın varsa şuan gelebirim vaktim çok mejaj atman yeterli

Geri