• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Google ADS Analytics İzleme Kimliği, izleme etiketi

CorleonMAFIA

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Nis 2009
Puanı
105
Merhabalar Arkadaşlar,

İzleme kimliği ve mülk numarası İzleme kimliği, UA-000000-2 şeklinde bir dizedir. Analytics'e hangi hesabın ve mülkün veri gönderdiğini belirtmek için izleme koduna eklenmesi gerekir. İzleme kimliği, web siteleri için JavaScript snippet'ine otomatik olarak eklenir.

Şimdi bu analitikte bana bir kod veriyor ve bu kodu <head> ın önüne her sayfada websitesinde kopyala diyor. Ben nereye ne kopyalayacağım bir türlü anlayamadım. Google reklam çalışıyor bir sorun görünmüyor ama analiz kısmını kullanamıyoruz bu sebepten ötürü. Snippeti kontrol et dediğimde kimlik etiket taraması yapıyor ve bu yazıyı alıyorum,

Etiket bulunamadı
Web sitenizde Google Analytics Kimliği/Etiketi bulunamadı. Kimlik/Etiket oluşturmayla ilgili yardım için Kurulum Kimliği/Etiketi sekmesine gidin.

Sorum şudur ki,
bu kodu veya UA ile başlayan izleme kimliğini nasıl websiteme yapıştırırım. Buraya yazıyorum belki aranızda biri bu sorunu yaşamıştır diye yoksa internette araştırdım belkide doğru kelimeleri bilmediğim için bulamadım.

İyi çalışmalar, iyi forumlar sevgili arkadaşlarım.

Google ADS Analytics İzleme Kimliği, izleme etiketi, izleme etiketi kodu websitesine yapıştırma

- - - Güncellendi - - -

EDIT: Arkadaşlar kodu nereye kopyalayacağımı buldum. Websitesinin admin bölümünden hallediliyor. Aynı sorunu yaşayanlar benımle iletişime geçebilir yardımcı olurum.

Geri