• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Google AdWords

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Sacrifice
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sacrifice

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Tem 2009
Puanı
37
Merhabalar,
Arkadaşlar ben gugıl amcaya reklam verdim fakat istatistikler pekte iç açıcı değil anahtar kelimeleri neye göre seçmeliyim bi kaç forumda kendi reklamımı gördüm daha fazlası için ne yapmam gerekiyor 3 günde toplam gösterim 70k civarı tıklama ise 168 ve istatistikler anlık güncellemiyor günlük güncelliyor bu normalmi kullanan ve bilgisi olan var ise yardımcı olabilirse sevinirim teşekkürler şimdiden.

Tıklama başına verilen ücreti arttırırsan reklamların daha çok görünür ancak daha fazla para harcamış olursun. İstatistikler anlık güncellenmez yanılmıyorsam bikaç saat arayla güncelleniyordu.

Bence görüntüleme ve tıklama oranları normal, her görüntüleyen tıklayacak diye birşey yok birde misal Maxigame de günlük 30 ile 40k gösterim oluyor fakat reklamlara tıklayan sayısı 50 ile 100 arası.

Tıklama başına verilen ücreti arttırırsan reklamların daha çok görünür ancak daha fazla para harcamış olursun. İstatistikler anlık güncellenmez yanılmıyorsam bikaç saat arayla güncelleniyordu.

Bence görüntüleme ve tıklama oranları normal, her görüntüleyen tıklayacak diye birşey yok birde misal Maxigame de günlük 30 ile 40k gösterim oluyor fakat reklamlara tıklayan sayısı 50 ile 100 arası.
Tıklama ücreti otomatik ilk gün 5 tıklama 2. gün 9 tıklama 3. gün 44 tıklama 4. gün 109 tıklama görüntüleme ise tıklamaya göre değişiyor istatistiklere gelince ise gece 12 geçtikten sonra güncelleniyor

Geri