• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Google Chrome Reklam

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Prograf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Prograf

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2010
Puanı
59
Selamlar , kuzenimin bilgisayarında hiçbirşey yapmadığı halde google chrome'da saçma reklamlar çıkmaya başladı.Çözümü nedir yaşayan bilen var mı?İnternetteyken bi anda yeni sekmeler falan açılıyor kendi kendine anlam veremedim.Yardımlarınızı bekliyorum.

anti malware kur tarat bir. veya chromeyi kaldır tekrar kur.

Arkadaşının pc içerisine virüs girme olasılığı da var. Pc bir virüs taramadan geçirsin. Adblock uygulamasını eklesin tarayıcıya.

chrome'da adres çubuğuna şunu chrome://extensions/ yapıştır. senin bilerek eklemediğin her şeyi sil.

bu arada adblock güzel eklenti.

Abiler teşekkür ediyorum adwcleaner denedim ama işe yaramadı desem.Adblock denicez artık.

Uzantılarını kontrol et.
Açılan sayfaların isimlerini google'a yazıp nasıl kaldıra bileceğine bak.
Bütün tarama işlemlerini yaptığında sorun ortadan kalkmaz ise AdBlock kurmak son çare olarak kalıyor.Ama forumda izin yok AdBlock kullanmaya ^^

Chrome toptan kaldır sil düzeliyor benım başıma gelmişti. Bi Eklenti yüzünden

Adblock o işi de çözdü :D

Forumda sizi asiri derecede rahatsiz edecek bir reklam mi var gercekten? Elimden geldigince sizi rahatsiz etmeyecek sekilde koymaya calisiyorum reklamlari. Reklam koyarken once parayi degil uyeler rahatsiz olur mu diye dusunuyorum ve oyle yerlesim yapiyorum.

Ben ilk olarak sizi dusunuyorsam siz de birazcik bizi dusunup sagduyulu davranamaz misiniz gercekten? Bu forumda da kullanmayiverin Adblock u ne olacak sanki arada reklamlara tiklayin bir nebze de olsa destek olsaniz su foruma? Biz sizin icin hic mi iyi birsey yapmadik, hic mi emegimiz ve hakkimiz yok uzerinizde?

Eger gercekten asiri rahatsiz edecek sekilde reklam yerlesimi olsaydi size hak verirdim ama yok oyle birsey o nedenle bu tavrinizi anlamakta gucluk cekiyor ve gercekten bu duruma uzuluyorum...

Adwcleaner vs tarzı programlar denediysen ve yine de kalkmadıysa virüs büyük ihtimal sistem dosyalarının içine bulaşmıştır virüs tek tek elle temizlemen gerek. Uzantılarında yabancı bir uygulama ekliyse chromenin geliştirici modu seçeneğini tikle uygulamaların kimlikleri çıkıyor onları bilgisayarında aratıp çözüme ulaşabilirsin,sadece reklamsa problem system32'nin içini birazcık karıştırman gerekicek eğer tabi denenebilecek tüm uygulamaları denediysen ve işe yaramadıysa.

Forumda sizi asiri derecede rahatsiz edecek bir reklam mi var gercekten? Elimden geldigince sizi rahatsiz etmeyecek sekilde koymaya calisiyorum reklamlari. Reklam koyarken once parayi degil uyeler rahatsiz olur mu diye dusunuyorum ve oyle yerlesim yapiyorum.

Ben ilk olarak sizi dusunuyorsam siz de birazcik bizi dusunup sagduyulu davranamaz misiniz gercekten? Bu forumda da kullanmayiverin Adblock u ne olacak sanki arada reklamlara tiklayin bir nebze de olsa destek olsaniz su foruma? Biz sizin icin hic mi iyi birsey yapmadik, hic mi emegimiz ve hakkimiz yok uzerinizde?

Eger gercekten asiri rahatsiz edecek sekilde reklam yerlesimi olsaydi size hak verirdim ama yok oyle birsey o nedenle bu tavrinizi anlamakta gucluk cekiyor ve gercekten bu duruma uzuluyorum...

Abi beni yanlış anlamışsın sadece bilgilendirme amaçlı yazdım gerçekten ben zaten adblock kullanmam eğer reklamlar yer kaplıyor gibi bir düşen varsa aklından silmelisin ve aksine reklamları büyültmelisin emeğinin karşılığını dahada almalısın taraftarıyım
g59N35.png

mP2j52.png

istersen siteye girdiğinde ön ekranda çıksın reklam genede problem olmaz benim için fakat insan işte istediği şekilde engelleyebiliyor istedikten sonra.
emeğin karşılıgı sizde bizde alamıyoruz şahsen reklamları daha net yapmalısın sol tarafdaki reklamlar anlaşılmıyor benim fikrim
sen dedinde biz tıklamadık abi ? Yarışma var dedin oylar verdık destek verin dedin verdik her şekilde destek istesen yine veririz.

Son düzenleme:

Çoğu sitelerde reklam çıktığı için AdBlock kullanıyorum.Ama maxigame girince o karartmalı işareti görünce hevesim kaçıyor,abi başka yolu yok mu :/

Geri