• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Google Domain Servisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
Merhaba
Birçok kişi Google in domain tescil hizmetine başladığını biliyordur çoğu firmaya oranla çok düşük fiyatlarla domain tescil işlemi gerçekleştirilebiliyor bu hizmeti aranızda kullanan var mı ben test amaçlı satın almak istedim kayıt esnasında Türkiye seçeneği var fakat ödeme kısmındaki adres bilgilerinde sadece amerika ve bir kaç ülke mevcut türkiye bu hizmetten yararlanamıyor mu yada ben ülkeyi amerika olarak seçip satın aldım sorun yaşamadım diyen var mı ödeme yöntemleri arasında türkiye içinde kullanılan kredi ve banka kartları var :D

12 dolar diyor 33 TL şuanda piyasada 30 TL satılıyor alanadları hiç ucuz gelmedi bana :)

12 dolar diyor 33 TL şuanda piyasada 30 TL satılıyor alanadları hiç ucuz gelmedi bana :)
yeni alan adları için söyledim zaten .com dikkat etmedim hiç :D çok fazla seçenek var ve godaddy gibi piyasanın çok altında ürün satan kampanya yapan firmaların bile çok altında satılan alan adları gördüm dün foundation tech online co vs :D

Henüz Türkiyede kullanılmıyormuş uğraşmayın :)

1va4zN.jpg

Geri