• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Google Doodle tarafını seç saçmalığı

Iyethshar

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
496
Google'da geçenlerde tarafını seç bilmem nesi vardı.Seçtim bende seçmez olaydım... Daha sonra youtube bu hale geldi.Görünüm olarak tamam hoş ama ses kısıp açarken ışın kılıcı sesi çıkartıyor ya? Niye bu kadar gerçekçi yapmak zorundalar ki :(
Bu lanet olası şeyi nasıl kaldıra bilirim? Nereye bakacağımı bilmiyorum kafayı yemek üzereyim.

SS;

img

img

Ya tarayıcıyı sıfırlamak bu kadar mı zor olur. :D

https://support.google.com/chrome/answer/3296214?hl=tr
https://support.mozilla.org/tr/kb/firefoxu-yenileme-eklentileri-ve-ayarlari-sifirlay

Ayrıca sık kullanılanları yedeklemeni öneririm. Ayrıca resimler gözükmüyor. Ayrıca mozilla varken google chrome kullanmak... (Mozilla reklam yapmam için para vermedi)

benden ötürü mü? senden ötürü;(imgur)

Yıllardır alışkanlık işte chrome kullanıyoruz ne yapalım :(

PS: İşe yaramadı maalesef.Ama sorunun kaynaklandığı yeri çözdüm.Gmail hesabım ile bağlantılı olmuş :/

Son düzenleme:

benden ötürü mü? senden ötürü;(imgur)

Yıllardır alışkanlık işte chrome kullanıyoruz ne yapalım :(

PS: İşe yaramadı maalesef.Ama sorunun kaynaklandığı yeri çözdüm.Gmail hesabım ile bağlantılı olmuş :/

Chrome 'i google hesabı ile mi kullanıyorsun ? Çok riskli iş virüslere karşı bence, hiç önermem. :D

Ben de Chrome kullanıyorum 3-4 yıldır ve kredi kartı dahil herşey ekli hiç bir sıkıntı yok. Güvenlik olayı biraz da kendi elinizdedir, öyle ben şunu kurdum şunu kullanıyorum %100 güvendeyim diye birşey yok.

Firefox iyi hoş önceden onu kullanıyordum ama sonradan hantallaşmaya ve yavaşlamaya başladı. Şuan da Chrome kadar hızlısı yok o nedenle onu tercih ediyorum.

Google üyeliği ile entegreli chrome kullananlar aman dikkat şifreleriniz tek bir şifreye bakar çünkü hepsi depolanıyor !

passwords.google.com

Ayrıca firefox gerçekten windows sistemlerde hantallaşıyor linuxda firefoxdan iyisi yok gibi hantallaşma sıkıntısıda yok ama windowsta chrome açık ara önde.

1. Google Chrome %52.12
  2. Microsoft Internet Explorer %34.6
  3. Firefox %10.25
  4. Safari %1.29
  5. Yandex.Browser %0.64
Explorer saymayın bile otomatik geldiği için oranlar bu kadar yüksek diye düşünüyorum sonuçta exploreri formattan sonra başka tarayıcı indirmek için kullanıyoruz.

Son düzenleme:
Google üyeliği ile entegreli chrome kullananlar aman dikkat şifreleriniz tek bir şifreye bakar çünkü hepsi depolanıyor !

passwords.google.com

Ayrıca firefox gerçekten windows sistemlerde hantallaşıyor linuxda firefoxdan iyisi yok gibi hantallaşma sıkıntısıda yok ama windowsta chrome açık ara önde.

1. Google Chrome %52.12
  2. Microsoft Internet Explorer %34.6
  3. Firefox %10.25
  4. Safari %1.29
  5. Yandex.Browser %0.64
Explorer saymayın bile otomatik geldiği için oranlar bu kadar yüksek diye düşünüyorum sonuçta exploreri formattan sonra başka tarayıcı indirmek için kullanıyoruz.

Google hesaplarında 2 aşamalı doğrulama sistemi var onu aktive edince büyük ölçüde güvenlik sağlanmış oluyor, çünkü her girişte cep telefonuna kod gönderiliyor o kod girilmeden hiç bir goolge servisine erişemiyorsunuz.

Geri