• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Google Playdan Hem Oyun Oyna Hem Gerçek TL KAZAN !!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan jumbobey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

jumbobey

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Eki 2016
Puanı
0
88vB71.png

RQZM5n.png

Oyununuzdaki amaç cifligi genişletmek ve ilerde iyi para kazanmak ne çok uzun vadede nede ödeme puanı gibi şeylerle başımız dertte olmicak oyuna üyelik alırken gerçek isminizi veya hangi hesaba para çekicekseniz onun ismini yazmayı unutmayın oyuna giriş yaptıgınızda 1000spara yani 1000 sanal para ile başlıyorsunuz eger herhangi birinin referans kodunu girerseniz 1500spara daha kazanıyorsunuz ayrıca 30 saniyelik reklam izleyerek reklam başı 100spara kazanıyorsunuz ilk defa kayıt olan biri için karşısına 50 65 arasi video çıkıyor oyunda kendinize ayit tarlanıza ekin ekebiliyorsunuz

diger oyunlardan güzel yani ise tavuk deponuzun bir sınırı yok günde 1 defa girseniz bile yetiyor ilk basta reklamlarıda izleyip baslarsanız 20 25 tavugunuz oluyor ve her tavuk saatte 12 yumurta veriyor 1 yumurta 2spara ediyor gine bir güzel yani tavuk inek alımların bir sınırları yok ve kullanım süreleride yok benim tavsiyem 60 min max 80 tavuk biriktirip öyle inek vb almak cünki inek hem gercek para hemde her 30 dakikada bir 7 spara veriyor tabi yükseltmediginiz sürece sınırsız yükseltme var tabi ilk 5 yükseltmeden sonra yükseltmek istedigi spara sayısı biraz biraz artıyor 80 tavukta burda kendini gösterip 1 günde 2 3 inegi birden seviye atlatmanizi saglıyor ayrıca eger bana referans olursaniz benim bundan kaarim ise sizin %30 unuz kadar bana hediye gelmesi oyunu google playdan indirebilirsiniz alttaki linkdende kayıt olabilirsiniz referans olursanız şimdiden teşekkürler
Google playdan indirme link i : https://play.google.com/store/apps/d...s.superciftlik
Referans kodum 3213 oyuna girdikten sonra profile gelip referans ol kısmına 3213 yazarsanız 1500sparanız hesabınıza otomatik yüklenir şimdiden teşekkürler

Geri