• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Görev] Elysium Proclamation

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TuRkStOrM
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TuRkStOrM

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
5
Bu görevi yapmak için 50G ödemek zorundasınız.
İdeal level:120+ ki, yukarısıda tercih edilir.

Görevimiz kunlunda 18 tane Celestial Vanguard kesmek. Görev sonunda Celerealm Sacred Vessel adlı bir lotto alıyoruz. Bu lottoyu pek kaale almayabilirsiniz ama birinci ödülü kazanırsanız, ki bu Sinister Orb adlı oyunun en pahalı itemidir, 20k gold kadar "profit" elde etmeniz mümkün.Lottoda 4 seviye ödül var 4. seviye ödüllerden alsanız bile kar oranı çok fazla mesela 4. seviye ödüllerden 80 affinity bead pazardaki ort. fiyatı 2g buda size 160g getirir.4. seviye ödülle bile 3e katlarsınız ama her zaman kar işi yok mesela ne işe yaramadığım ve satılmayan 15 tane mavi bir item verdi pet ile alakalı sanırım ama tam çözemedim :D neyse başka ne ödülleri almıştım diye düşünüyorum... aklıma geldi yine 4. seviye olarak 3 tane merit incense aldım pazarda 40g ye rahat gidiyor sonra 2. seviye ödül olarak essence rock verdi buda 250g etti...Daha fazla uzatmayayım...

Başlıyoruzzz.

Sunstreamda Sky Dwellere gidin(havada uçan npc).

ep1.jpg

Quest Related seçeneğine tıklıyoruz.

ep2.jpg

Elysium Proclamation adlı görevi seçiyoruz.

ep3.jpg

Yeşil ile gösterdiğim yerin çevirisi:

Elysium Proclamationda bir görev, zordur. Ama ödül, daima zahmetinize değerdir. Sadece gerçekten cesur olanlar bu görevi kabul edebilirler. Elysium Proclamation görevini almak istiyor musunuz?

Yes. (50 gold needed.) adlı seçeneğe tıkladığımız anda çantamızdan bir 50g düşülür. Ve aşağıdaki resimde gösterdiğim itemi ediniriz.

ep4.jpg

Sağ tık..

ep5.jpg

Questlerimize böyle birşey eklenir. Başlamaya hazırız.

i1mt5l.jpg

Kesiyoruz.. Kesiyoruz.. Kesiyoruz..

ep7.jpg

18 adet celestial vanguard'ı öldürdükten sonra böyle bir box otomatikmen açılır. Finished'e tıkladığınızda aşağıda gösterdiğim lottoyu edinirsiniz.

ep8.jpg

Oynaması normal bir lottery gibidir. Sağ tık ve şanslı hissettiğimiz anda stop!

ep9.jpg

Ve ödülümüz aşağıda..

ep10.jpg

3 tanecik merit mi verdi demeyin cok küçük bir hesap ile
1 merit=40g > 3 merit=120g > 120g-50g= 70g kâr
Görevi anlatması benden yapması sizden hadi kolay gelsin :eat:

[BILGI]Yarısı alıntı yarısı benim emeğim :hihi:[/BILGI]

Geri