• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Görevlendirici Sürüm v1.0.0.1 || Bilgisayarınıza Görevler Verin !

mahirtaha

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Eyl 2010
Puanı
0
Görevlendirici || Mizan Yazılım

Arkadaşlar Bunun ilk çalışmam olduğunu söyleyemem ama çok profesyonelde olduğum söylenemez .Bu program Sizin belirlediğiniz saatte belirlediğiniz görevi yapmak için tasarlandı.Umarım beğenirsiniz yapımcısı bendeniz Mahir Özdin.

Buyrun Resimler ve Anlatımlar;
b0zb9.png

evet Arkadaşlar Gördüğünüz gibi 5 Ayrıı Seçeneğimiz var.Bunlardan Birini Seçtikten Sonra Aşağıdaki
Saat yazan yere örnek olarak (01,02,15,23) Yazıyorsunuz
Dakika Bölümüne(01,05,10,45,00)
Saniye Bölümüne(01,05,10,45,00) ( Kesinlikle 59 yazmayınız sıkıntı olabiliyor)
Ardından Ayarla butonuna basıyorsunuz ve Ayarladığınız işlem kullanmaya hazır halde bekliyor ayarladığınız saat geldiğinde ise işlemi devreye sokuyor ve uyguluyor.
Eğerki Beni Uyar İşlemini seçtiyseniz sizi uyarması için çalacağı müziği seçmeniz gerekiyor.Zaten müziği seçmeden Ayarla butonuna basarsanız müziği seçmediğiniz konusunda sizi uyaracaktır.

b0zlf.png

Yukarıda gördüğünüz gibi kullanım talimatlarıda mevcut buradan da ayrıntılı biçimde öğrenebilirsiniz kullanımını.
b0zt1.png

Yukarıda gördüğünüz ise basit not defteri sizin yazdıklarınızı kayıt eder ve birdaha ki kullanım kadar saklar hızlı bir biçimde işinizi görmesi için tasarladım.
b0zv6.png

Burda ise yapımcı menüsü mevcut

Son Söz;
Arkadaşlar Sizin istekleriniz doğrultusunda birşeyler eklemeye ve çıkarmaya kazır halde bekleyeceğim lütfen konu altından eklenmesi yada çıkartılmasını istediğiniz şeyleri belirtiniz.

Gereksinimler ;
NET Framework 2.0 ve üstü

Buyrun LİNK:

http://yadi.sk/d/39NXUjBm0F9M

Rar şifresi mevcut Değildir...

Virüs TOTAL Taraması :https://www.virustotal.com/file/42e...7de078b9a78612528d738678/analysis/1344088519/

/ not : Sadece Jiangmin Diye saçma bir program virüs var dedi 42 anti virüsden Ben doğrudan VB.net den çıkarıp upload ettim böyle birşeyin mümkün olması imkansızdır)

Son düzenleme:
Geri