• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan -ScarFace
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

-ScarFace

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Kas 2010
Puanı
51
msi ge70 laptop kullanıyorum pc gün en az 1-2 defa bu hatayı veriyo çözümünü bulamadım bir sürü şey yazıyo nette çaresi nedir bunun ? ekran kartı gtx 850m

bende aynı sorun var birde bendeki değiştirebilir ekrankartıydı ben onu maunel yaptım ama busefer arada bir vermeye başladı :(

bende aynı sorun var birde bendeki değiştirebilir ekrankartıydı ben onu maunel yaptım ama busefer arada bir vermeye başladı :(
ekran kartı kafayı yedi ya sürekli hatalar falan kendini kilitliyo arada bazen resimler falan bozuluyo renkler degişiyo

----------

bu windows 10 için combofix varmı ? bulamadım ben

ekran kartı kafayı yedi ya sürekli hatalar falan kendini kilitliyo arada bazen resimler falan bozuluyo renkler degişiyo

----------

Sürücü uyumsuzluğu vardır Windows10 henüz çok yeni. Windows10 için combofix yok.

Birden fazla sebebi olabiliyor mesela Performans modu gibi bir seviyeye çıkmak isteyince çekeceği enerjide artıyor bu durumda olabiliyor Windowsun enerji prosedürleri ile uyum içinde olmayabilir bu sorun APU lu bilgisayarlarda da bir zamanlar çokça vardı

bu problemler win 8.1 kullanırkende vardı ama bu kadar sık değildi win 10a geçtikten bi süre sonra arttı bu olay

----------

Uyumluluk ayarlarını değiştir. Daha ben dün çalıştırmıştım eski emektarda win10.

Ekran kartına gelince, benim laptop MSI GE72 Apache modeli. Nvidia kullanıldığı için GeForce Experience teknolojisinden yararlanamıyorsun. Ekran kartı sürücülerini tamamen kaldır ve geforce sitesinden kendine uygun olanı indir kur, harici bir sürücü kurma çakışma yapmaz ama sistemin çalışmasını bozar.

Edit: Google'a hatayı yaz, 11.000 adet sonuç buldu. Kolay gelsin. :D

Uyumluluk ayarlarını değiştir. Daha ben dün çalıştırmıştım eski emektarda win10.

Ekran kartına gelince, benim laptop MSI GE72 Apache modeli. Nvidia kullanıldığı için GeForce Experience teknolojisinden yararlanamıyorsun. Ekran kartı sürücülerini tamamen kaldır ve geforce sitesinden kendine uygun olanı indir kur, harici bir sürücü kurma çakışma yapmaz ama sistemin çalışmasını bozar.

Edit: Google'a hatayı yaz, 11.000 adet sonuç buldu. Kolay gelsin. :D
uyumluluğu degiştirdim hepsini denedim açmıyo , dün ekran kartının bütün driverlerini falan kaldırdım sıfırdan indirip kurdum win10 uyumlu güncel driveri , geforce experience falan

combofix is not meant to run in compatibility mode the program shall now exit diyo combofix

Son düzenleme:
Geri