• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Göz muayene testi ve işitme testi ( iş için )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PoleStar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

PoleStar

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
25 Ağu 2009
Puanı
86
Arkadaşlar bu testleri yaptıracağım devlet hastahanesini aradım 50 TL ücret talep ettiler.Sağlık sigortam bunları karşılamıyormu acaba?

Devlet Hastanesi'nde herhangi bir ücret olmaması gerekir ancak sağlık sigortan varsa karşılar.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Tapatalk Kullanarak Gönderildi.

söyledin mi sigortalıyım diye?

Özele giriyor burak, mecbur vereceksin. Eğer iş yerinin anlaşmalı olduğu bir hastane yada tıp merkezi varsa oraya git. İşe girerken bende o belgeleri doldurmuştum zamanında :)

iPhone-5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Onları sağlık sorunun olmadan talep ettiğin için parasını ödüyorsun.
Özel hastaneleride araştır bazıları baya ucuza yapabiliyor. ( Tabi özel hastaneyi kabul ediyorlarsa. )

Evet gittim sordum karşılamadılar. Sağlık raporu + göz muayene testi + işitme testi 50 TL ye yaptırdım.

Ben 140TL çıkmıştım iş raporu için.7-8 bölüme göründük.Eğer ki testi veremezsen ( kabul etmezlerse ) bir daha gidip tekrar ilgili bölümün ücreti ödeniyor.Ağır iş değilse daha uygun fiyatlı olur.Ben ağır iş raporu almıştım.

Geri