• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Grand Theft Auto V

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar gta 5 i torrentle indireyim dedim araştırdım kickassde nerdeyse 9 bin seed olan bir torrent linki buldum kaynak güvenli sonuçta kickass de fakat oyunun her yerde boyutu 60 61 gb burdaki 36 gb güvenemedim sonuçta b*kta çıkabilir 475 like 79 dlike var sunucusu olan varsa özelden bana ulaşsada bir test etse link sağlam mı 8 mbit internet 50 gb adil kullanım var. başka dosya falan çıkar tam intihar sebebi :D

usta benimde güvendiğim kaynaklar var oyunun çalıştığına dair resimler yorumlar falan herşey mevcutta 60 gb bunu 36 gb gördüğüm için indirmek istedim assassin's creed in yeni oyununu indiriyom 3 gb oyun 4 saat oldu :D gta nasıl incek bilmiyom bide yanlış çıkarsa tamam açar camı atlarım artık :D

ee en garantisi orjinalini almak : ) ayda 20 TL verirsin taksit ile alırsın adam gibi oynarsın.

arkadaşlar crackli paylaşımlar forum kuralları gereği yasak şimdi ceza vermiyorum lütfen kuralları okuyarak hareket edin mesajları siliyorum birdaha lütfen crackli paylaşım yapmayın

arkadaşlar crackli paylaşımlar forum kuralları gereği yasak şimdi ceza vermiyorum lütfen kuralları okuyarak hareket edin mesajları siliyorum birdaha lütfen crackli paylaşım yapmayın

usta konuyu açarken 2 kere düşündümde sonuçta bu oyunlar sosyal platformlarda paylaşılmış dosyalar maxigame sunucularında barındırılan bişey değil o yüzden sorun olmaz diye düşünüyorum tabi sen daha iyisini bilirsinde yanlış mıyım ? :D
edit: sadece bu forumda değil yüzlerce forumdada bu tarz konular açılıyo bir şikayet olursa konu kaldırılıyo ki ben daha bu zamana kadar kaldırılan bir oyun konusu görmedim kalkarsa torrentler kaldırılıyo linkler ölüyo zaten direk yani forumları bağlayan bir yasal yükümlülük yok diye biliyorum

Son düzenleme:
36GB olan repack sürümünü bende indirdim.Ancak oyunu 11 saatte kurabildim.Daha sonra update2 yaptım sorunsuz çalıştı.Oyun PC sürümü sorunsuz takılma gibi hiçbirşey yok.Akıcı oynuyorum.

36GB olan repack sürümünü bende indirdim.Ancak oyunu 11 saatte kurabildim.Daha sonra update2 yaptım sorunsuz çalıştı.Oyun PC sürümü sorunsuz takılma gibi hiçbirşey yok.Akıcı oynuyorum.

usta repack dediğimiz şey oyunun içindeki yardımcı ara geçiş videolarının gereksiz dll dosyalarının çıkarıldığı sıkıştırma sistemi değil mi neredeyse 30 gb eksik dosyaların içinde görevler falan tammı iyice denedin mi öyle işmi olur 30 gb eksik nedir :D

usta repack dediğimiz şey oyunun içindeki yardımcı ara geçiş videolarının gereksiz dll dosyalarının çıkarıldığı sıkıştırma sistemi değil mi neredeyse 30 gb eksik dosyaların içinde görevler falan tammı iyice denedin mi öyle işmi olur 30 gb eksik nedir :D

Aynen öyle,sıkıştırma işini yapan elemanlar.Ara sahneleri ve ingilizce hariç bütün dilleri silerler.Gereksiz gördükleri,oyuna etki sağlamayan şeyleri atarlar oyunun içinden öyle paylaşırlar.
Ama 30GB fazlalığı nasıl atmışlar,bilemedim.60GB olanı indiriyorum,zamundadan.

Aynen öyle,sıkıştırma işini yapan elemanlar.Ara sahneleri ve ingilizce hariç bütün dilleri silerler.Gereksiz gördükleri,oyuna etki sağlamayan şeyleri atarlar oyunun içinden öyle paylaşırlar.
Ama 30GB fazlalığı nasıl atmışlar,bilemedim.60GB olanı indiriyorum,zamundadan.

bence arada görevlerdende çıkarmışlardır 30 gb ara sahne ve diller olması imkansız değil mi :D bende 60 gb olanı indireyim o zaman :D

Ara video veya dilden silme yok nasıl sıkıştırmışlar bilmiyorum tam tamına 11 saatte kuruldu.

Akşam saat 9 kurmaya başladım sabah saat 8-8:30 gibi kurulum bitmişti.Daha sonra oyunun yüklenmiş halini ve güncelleme yapılmış halinde winrar ile sıkıştırma yaptım 1.5 saatte.Oyunu isteyen biri olursa sadece 30dk da rardan çıkartıp oynayacak :)

Geri