• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gri Ekran

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SprouT

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2011
Puanı
92
Casper Nirvana laptop bir hafta önce işlem esnasında yada web üzerinde herhangi bir işlem yaparken ekran birden gri oluyor ve kapatıp açmadan düzelmiyor hiçbir tuş işlemiyor, oyun oynarken örneğin: silkroad oyun esnasında birden bire ekran gri oluyor çizik çizik yada parça parça semboller geliyor sebepleri neler olabilir,garantisi bittiği için ilk olarak buraya yazmak istedim belki bir çözümü vardır diye

Ekran kartıyla alakalı bir durum. Bu konu hakkında internette bir çok konu ve çözüm var. Mikrodalga fırına atıp düzeltenler bile var. Ekran kartının üzerinde bulunan bir çipin fazla ısıdan ya da bilgisayar düşmesinden dolayı bozulmasıdır bu. Laptop olduğu için de ekran kartın anakarta bağlı. Bu durumda çok yapabileceğin bir şey yok. Güvenebileceğin bir bilgisayar tamircisine götür, en azından lehimlik bir durum varsa lehimleyip düzeltirler.

Problem bu arkadaşlar Ctrl+Alt+Del yapınca yada laptop kapağını indirip tekrar kaldırınca düzeliyor ama hiçbir işlem yapmadımı öylece saatlerce kalıyor

- - - Güncellendi - - -

Gri ekran problemini hallettim arkadaşlar,şimdi ise 20-30 saniye arasında açılan bilgisayar 2-2.5 dakika arasında açılmaya başladı.

Geri