• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Grip mi Virüs mü ? Neler oluyor ?

AMoNYaK54

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
12 Haz 2014
Puanı
144
Merhaba arkadaşlar haberler vs izleyen var mı tam bilmiyorum ama gündemde olan grip için çokta iyi bir bilgi yok her yerde her evde çevresinde yakalananlar varsa yazarsa sevinirim ?

Sağlık bakanlığının açıklamasına göre
[FONT=pt_sansregular]
[/FONT]
[FONT=pt_sansregular]Sağlık Bakanlığı, griple mücadele için, aile hekimleri yoluyla TÜRKİYE[/FONT][FONT=pt_sansregular] ’nin her bölgesinden haftalık alınan numunelerde pozitiflik oranını inceliyor. Bu yılın ocak ayının son haftasında alınan 190 numunenin 28’i pozitif çıktı. Hasta olduğu belirlenen kişilerin 19’unda Influenza B, 5’inde H1N1, 4’ünde H3N2 virüsü tespit edildi.[/FONT]

Sirf benim tarafimdan kardesim, kiz arkadasim ve anneannem var. Ayni sekilde bende suan hasta olma evresindeyim, kendimi halsiz ve bitkin hissediyorum

Sirf benim tarafimdan kardesim, kiz arkadasim ve anneannem var. Ayni sekilde bende suan hasta olma evresindeyim, kendimi halsiz ve bitkin hissediyorum

Geçmiş olsun kardeşim . Bizimkilerde aradı beni bizim yiğen düşmüş yatağa evdekiler düştü zatende doktora flan çıkarmışlar hani doktorun istediği ilacı flanda bulamamışlar dışardayım bende neler dönüyor bilmiyor içim içimi yiyor .

yurtta arkadaş grip oldu karantinaya aldık hastaneye gitti geçti vs şimdi bendede sıkıntı var boğazlar allaha emanet fena yorgunluk var hadi hayırlısı :D

Geri