• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gta 4 ve W7

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Callous
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Callous

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2009
Puanı
12
Beyler yeni bilgisayarım windows 7 home premium servis pack'i 1 gta 4 gayet güzel önceleri grafikten dolayı zannediyordum ama öyle değilmiş A ve D tuşlarına bastıkca anlık dolmalar oluyor 1 snlik normal hiç bir kasması etmesi yok sadece tuşa basınca oluyor.

Bendede aynı sorun var. i7 CPU'var. En yüksek özelliktede aynı fps, en düşük özelliktede aynı fps alıyorum. Mouse döndürdüğüm an anlık kasarak dönüyor. Kuzenimdede w7 var. Kasmadan oynuyor. HomePremium benim Ultimate. Ben buna bağlıyorum. Ekran kartı, dx11 her türlü programı güncelleme rağmen yapamadım. İnternettede bakmadığım yer kalmadı. W7 ile ilgili sorun var galiba. Orjinallerde olmuyormuş bu sorun. Bende crack'li sürümü ve manual patch olanı var. Her türlü patch'in her türlü kombinasyon'unu denedim :D Elde var 0 :)

Orjinal benimki diye biliyorum 1 hafta oldu çünkü :D Home Premium da sıkıntı olabilir bence daha önce w7 ultimate vardı onda sıkıntı yoktu

Arkadaşlar bu kasma olayının çözümü basit, Başlat-çalıştır'a msconfig yazın,hizmetler bölümünde windows olay günlüğünün tikini kaldırın restart atın,sorun düzelir :)

Her sistem için o yöntemle düzelmiyor. Sıfır format, hizmetlerin yarısı kapalı, program lar dx 11 ve driver'lar var, gene aynı kasma. Kısaca gta 4 ile windows7 uyuşmuyor.

Valla bende aynı sorun vardı kasma sorunu internettren araştırdım işte bunu buldum yaptım düzeldi ama dediğin gibi her windows'ta olmayabilir.

Diyorumya her patch'in her türlü kombinasyonlarını denedim.

Arkadaşlar bu kasma olayının çözümü basit, Başlat-çalıştır'a msconfig yazın,hizmetler bölümünde windows olay günlüğünün tikini kaldırın restart atın,sorun düzelir :)

Bunu yapınca soun çözüldü bende ama olay günlüğünü kapadık diye sorun olmaz demi zararları varmıdır

4 yıl sonra gelen yorum ; 970M ile Reloaded sürümünde hala donmalar oluyordu, oyunu tamamen silip attım en sonunda. :D

Geri