• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GTA 5 gameplay

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrCaner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2011
Puanı
171
arkadaş bu oyunmu ya :(

[video=youtube;N-xHcvug3WI]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=N-xHcvug3WI[/video]
oVtGp4C.jpg

HAD54f0.jpg

njbBOHj.jpg

P1QduqK.jpg

vuz1jpy.jpg

fgcQpfz.jpg

fmyDzxI.jpg

a0OwMHa.jpg

YfGF76n.jpg

buda son resim bence karakter modellemesi gayet iyi gözüküyor burda
NybWk9I.jpg

Son düzenleme:
Mekanlar falan güzel ama karakter modellemeleri hiç hoşuma gitmedi. Neredeyse 10 sene önceki GTA 3 ile aynı derecede kalitesiz karakterlerin görünümü. Bu işi Japonlara yaptırmalılar bence.

ps3 ve xbox 360 yazıyor pc sonra çıkıcak heralde
hemen söyliyim senin için pcyide aynı zamanda çıkartsınlar olmazki böyle :D

----------

yav abi şu aldığım maaşı iddaya yatırıp bi 15 milyar civarı yapıp şu asusun 12 binlik pcsinimi alsam :D

Mekanlar falan güzel ama karakter modellemeleri hiç hoşuma gitmedi. Neredeyse 10 sene önceki GTA 3 ile aynı derecede kalitesiz karakterlerin görünümü. Bu işi Japonlara yaptırmalılar bence.

Platform PS3 ve XBox için.PS3 Crysis 3 çamur gibi grafiklere sahip.GTA5 pc için çıkarsa muhteşem olur , birde mod yapılır tamamdır :)

----------

hemen söyliyim senin için pcyide aynı zamanda çıkartsınlar olmazki böyle :D

----------

yav abi şu aldığım maaşı iddaya yatırıp bi 15 milyar civarı yapıp şu asusun 12 binlik pcsinimi alsam :D

Ben sana 12Bin liraya eyefinity sistem kurarım , üstüne daha iyi performans alırsın :pro

Platform PS3 ve XBox için.PS3 Crysis 3 çamur gibi grafiklere sahip.GTA5 pc için çıkarsa muhteşem olur , birde mod yapılır tamamdır :)

----------

Ben sana 12Bin liraya eyefinity sistem kurarım , üstüne daha iyi performans alırsın :pro
şimdi eyefinity nedir bilmiyorum bu bir , ikincisi zaten o kadar param yok ama yinede olursa sana danışıcam :D

Şekil a görüldüğü gibi :)

GTA5 3 karakteride kontrol etmek biraz zor olacak ama bakalım :)

bunu asus pc yede yapabilirsin hiç bir sorun olmaz asus cg8890 şu andaki tüm oyunları ultra ayarda oynatır , evet o paraya daha iyi bir sistem kurarsın belki ama o kasanın şeklini aynı yapabilirmisin bulurmusun onu bilemem :D o pc şuanda her oyuna yeterli zaten ekran kartı arttırıla bilir en iyi ekran kartı da asus un elinde zaten

Geri