• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gta 5 Online Crack

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
Beyler youtube da gta 5 in online modlarını izledim baya hoşuma gitti crackli tek başıma oynuyorum ama zevk alamıyorum bişeyler eksik gibi :D bu oyunun online mod için crack çıkardılar mı çıkarmadılarsa çıkar mı yani şu tarihte çıkcak bekle falan gibi :D okul bittiğine göre yurt kirası derdi falanda olmicak bekleme almı dersiniz :D

Olsa da paylaşan olmaz bence. Ne kadar çok kişi olursa rockstar o kadar farkına varır diye düşünüyorum. :D

Internette biraz araştırırsan çince olanını bulabileceğine inanıyorum :D Online mod çalışıyormuş

Online mod için crack çıkmaz.Rockstar izin vermez buna.Şu saatten sonra Gta V almanın da bir anlamı yok bence.
Gta 6'nın çalışmalarına başlandı.Başrolde Daniel Radcliffe olacak ^^

Online mod için crack çıkmaz.Rockstar izin vermez buna.Şu saatten sonra Gta V almanın da bir anlamı yok bence.
Gta 6'nın çalışmalarına başlandı.Başrolde Daniel Radcliffe olacak ^^

O ne la öyle iphone 5 çıkınca yapılan nasıl olsa 6 çıkacak muhabbetleri gibi :D Online oynayan bir abi var bizim çince crackle ama nerden bulduğunu bilmiyorum açıkçası :D

Gecenlerde bi yerde görmüştüm online crackte yapmışlardı biraz araştırırsanız bulursun

Geri