• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GTA 5 Online Hk.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SprouT

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2011
Puanı
92
Hikaye modunu oynadım bitirdim gayet eğlenceli idi, sizce online için Steam'dan alınmalı mı ? Oynayan arkadaşlar var ise aydınlatırsa memnun olurum ( para açısından değerlendirmeyin keyif olarak soruyorum)

Hikaye modunu oynadım bitirdim gayet eğlenceli idi, sizce online için Steam'dan alınmalı mı ? Oynayan arkadaşlar var ise aydınlatırsa memnun olurum ( para açısından değerlendirmeyin keyif olarak soruyorum)
Alınmaz kardeş biz arkadaşlarla beraber aldık hile kaynıyor. Hile olmasın istiyorsan boş bir sunucuya geçeceksin öylede pek sarmıyor bir zaman sonra sıkıyor. O paraya bf 1 al daha çok eğlenirsin.

Alınmaz kardeş biz arkadaşlarla beraber aldık hile kaynıyor. Hile olmasın istiyorsan boş bir sunucuya geçeceksin öylede pek sarmıyor bir zaman sonra sıkıyor. O paraya bf 1 al daha çok eğlenirsin.

Katılıyorum . Kendini bir anda birinin yanında dayak yerken bulabilirsin gta5 sunucuları berbat ve hile kaynıyor.

Alma arkadaşım, Güzel bir ekibin yoksa tek gireceksen aldığına değmediğini göreceksin. Farklı seçenekler düşün derim.

Geri