• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gta 5 satın almak

PartyCrash

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
18 Ara 2009
Puanı
86
Merhaba arkadaşlar yeni kasa aldım. Kurulumu falan bitti şimdilik cs go oynuyorum ama gta5ide satın almak istiyorum. Fakat şöyle bir durum var. GTA 5 i mesela bazı sitelerde bakıyorum cd key(99tl) olarak görünüyor. bazı sitelerde sadece gta5 200 tl olarak görünüyor açıkçası kafam karıştı. cd key nasıl kullanılıyo aktif etmek için falanmı? Herşeyi içinde sorunsuz bi pc versiyon satın almak istersem en uygun fiyatlı bir site önerebilirmisiniz :)

satın aldığım kasa; (toplama kasa da yapabilirdim fakat mecbur bunu almak zorunda kaldım :) )

[TABLE="class: data-table, width: 1172"]
[TR="class: odd"]
[TD="class: spec-name"]Marka[/TD]
[TD="class: spec-value"]CASPER[/TD]
[/TR]
[TR="class: even"]
[TD="class: spec-name"]Ürün Çeşidi[/TD]
[TD="class: spec-value"]Masaüstü PC[/TD]
[/TR]
[TD="class: spec-name"]İşlemci Hızı[/TD]
[TD="class: spec-value"]3,6 GHz[/TD]
[/TR]
[TD="class: spec-name"]İşlemci Tipi[/TD]
[TD="class: spec-value"]INTEL CORE I7[/TD]
[/TR]
[TD="class: spec-name"]İşlemci Ailesi[/TD]
[TD="class: spec-value"]7. Nesil Intel Core i7[/TD]
[/TR]
[TD="class: spec-name"]İşlemci Numarası[/TD]
[TD="class: spec-value"]7700[/TD]
[/TR]
[TD="class: spec-name"]Ekran Kartı Chip Seti[/TD]
[TD="class: spec-value"]NVIDIA GEFORGE GT1030[/TD]
[/TR]
[TD="class: spec-name"]Bellek (RAM)[/TD]
[TD="class: spec-value"]8 GB[/TD]
[/TR]
[TD="class: spec-name"]Depolama[/TD]
[TD="class: spec-value"]1 TB[/TD]
[/TR]
[TD="class: spec-name"]Grafik Kartı[/TD]
[TD="class: spec-value"]2 GB[/TD]
[/TR]
[TD="class: spec-name"]İşletim Sistemi[/TD]
[TD="class: spec-value"]Windows 10[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Selam,

Steam üzerinden satin alabilirsin ama orda fiyati yuksekdir su an yani zor,

G2A.COM var orda keyler satiliyor ve cok uygun oluyor oraya bakabilirsin, keyi steamde aktif ediyorsun daha sonra

mesela https://www.g2a.com/grand-theft-auto-v-rockstar-key-global-i10000000788017 24 EURO yaklasik 80-90 Lira tam bilmiyorum , bunu oneririm sana . aldiktan sonra keyi steamde aktif ediyorsun

Selam,

Steam üzerinden satin alabilirsin ama orda fiyati yuksekdir su an yani zor,

G2A.COM var orda keyler satiliyor ve cok uygun oluyor oraya bakabilirsin, keyi steamde aktif ediyorsun daha sonra

mesela https://www.g2a.com/grand-theft-auto-v-rockstar-key-global-i10000000788017 24 EURO yaklasik 80-90 Lira tam bilmiyorum , bunu oneririm sana . aldiktan sonra keyi steamde aktif ediyorsun

Hocam yorumun için teşekkür ederim, yani bu cd key denen satılan şeyi satın alıyoruz daha sonrasında steam de aktif ediyoruz ve indirmemi başlıyor? 99 tlye key var alırım elimde patlar diye korkuyorum tam olarak nasıl alınıyor aşamalarını açıklayabilirmisin :) steamde 200 lira :D

Bak o verdigim sitede uyelik ac uyeligi aktiv et filan, sonra gta 5in satildigi sayfaya git satin al , alisveris sepentide dikkat et ekstra bise olmasin , guard muard ekliyorlar 3 dolara bazen varsa kaldir gereksiz, alisverisi tamamla , ardindan cd-key veriyor sana. steami aciyorsun , üst tarafta ayarlar fln arac cubugu var orda Oyunlar"a tikliyorsun oyun ekle diyorsun cd keyi kullanarak oyunlara ekliyorsun. sonra listende cikiyor indirip kuruyor otomatik zaten sonra keyfine bakiyorsun, ben bu siteden 5-6tane key aldim ucuza cok kullanisli oluyor

Her key her bölgede veya her platformda (örn: steam) aktif edilemez. Mesela yukarıdaki linkte şöyle diyor:
"Warning! This product (GTA 5) is for Rockstar Social Club platform, it CANNOT be activated and played on Steam platform."

Burada steam için olan var 144 TL: Durma play'de gta 5 steam key diye aratabilrsin.
Rockstar keyleri daha ucuz gözüküyor.

Biraz daha bekleyip Steam indirimlerinde satın alabilirsin. Yılbaşı indirimlerinde 73 liraya kadar düşmüştü Steam fiyatı, ne zaman tekrar indirim olacağı hakkında bir fikrim yok ama eğer acelen yoksa sıradaki indirimleri beklemeni tavsiye ederim, tabi eğer indirimli almak istiyorsan.

Arkadaşlar drmaplay deki gta5 steam keyi bunu satın aldığımda steamden aktifleştirdiğimde indirme ve kurulum başlar dimi? fiyat falan nasıl indirimi bekleyemicem 144 tl zaten :D
*
birde steam in üst sekmesinde oyunlar > steam de ürün etkinleştir kısmı var ileri yaptığımda steam kütüphanesine eklemek için cd dvd ile gelen kod veya steam kodunu girin diyor bu şekildemi olacak buraya mı giriyoruz key i

Son düzenleme:
Arkadaşlar drmaplay deki gta5 steam keyi bunu satın aldığımda steamden aktifleştirdiğimde indirme ve kurulum başlar dimi? fiyat falan nasıl indirimi bekleyemicem 144 tl zaten :D
*
birde steam in üst sekmesinde oyunlar > steam de ürün etkinleştir kısmı var ileri yaptığımda steam kütüphanesine eklemek için cd dvd ile gelen kod veya steam kodunu girin diyor bu şekildemi olacak buraya mı giriyoruz key i

aynen o sekilde ekleniyor , [MENTION=11381]sarkolata[/MENTION]nin dedigi de dogrudur ben hic dikkat etmedim ona da bak

*

Durmaply'den alırsan Steamdan aktif edebilirsin, oyunun nasıl aktif edileceğine gelirsek anlattığın şekilde Steam Kütüphanesine Eklemek İçin Cd DVD ile Gelen Kod veya Steam Kodunu Girin kısmına aldığın keyi gireceksin.

Durmaply'den alırsan Steamdan aktif edebilirsin, oyunun nasıl aktif edileceğine gelirsek anlattığın şekilde Steam Kütüphanesine Eklemek İçin Cd DVD ile Gelen Kod veya Steam Kodunu Girin kısmına aldığın keyi gireceksin.

Teşekkür ederim konuya cevap yazan herkese.Zaten sitede steam kodu olarak geçiyo acaba ne kadar sürede iner :pispis

20:43 ödemeyi yaptım siparişlere kodun gelmesini bekliyorum

- - - Güncellendi - - -

İndirme başladı steam üzeriden 7/75gb henüz :D

Son düzenleme:
Hayirli olsun, indirmede kolay gelsin :D:Did

- - - Güncellendi - - -

Hayirli olsun, indirmede kolay gelsin :D:Did

Şu an GTA V, Steam üzerinden %50 indirimle 89,50 ye düştü.[FONT=arial, sans-serif] Aklıma geldi, bilgilendireyim dedim, eğer hâlâ almadıysan.[/FONT] Buradan ulaşabilirsin.

Steam dan daha uygun ve i7 işlemciye gerek yok gta 5 için i5 de yeterli

Bazı yerlerde kaçak hesap satıyorlar güvencesini veriyorlar sanırsam site paylaşımı yasak olduğundan dolayı veremiyorum ama arıyorsan özel mesaj aracılığıyla verebilirim. Hesap sahibi geri alırsa sana yeni hesap veriyorlar.

Geri