• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gta 5 satiyorum orjinal 80 tl

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan quNkuT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

quNkuT

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Kas 2014
Puanı
0
Burada daha önce lol hesabımı basarıyla satmıstım ve memnun kalmıstım bunun ıcın tekrar bu sıtede baska bır oyunumu satmak istedım Gta 5 rockstar sitesinden haliyle orjinal olarak gta5 satın almıstım ama oynamıyorum 180 steam fıyatı ve 140 sıte fıyatı olan oyunu elımde kalmaması ıcın 80 tl gıbı komık bır rakama satıyorum ılgılenenler https://www.facebook.com/Time.KillerxD buradan ıletısıme gecebılır benımle... odeme turkcell kontur yada csgo item karsılıgı olabılır iyi günler.

Geri