• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gta 5 ve San Andreas Harita Karşılaştırması

BilocanGoklerde

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Nis 2014
Puanı
25
ZAna8Z.jpg

Reddit
’in ImaginaryMaps grubu akıllardaki sorunun yani Gta 5'in haritası mı yoksa San Adreas'ın mı haritası büyük oturup incelemişler ve kanıtlarını bizlere sunmuşlar.Aradaki fark gerçekten de ''yoooohhh artık'' dedirticek cinsten.

İnsanların San Andreas haritasını daha büyük olduğunu düşünmekteler fakat yanılıyorlar. Haritanın tam ölçekli hali aşşağıda ;

jvAamG.jpg

Not: Büyük harita Gta 5, küçük ve bölünmüş harita San Andreas haritasıdır.

Son düzenleme:
San andreastaki o uzun yol surme keyfini ben 5te tadini cikartamadim valla :D Banada san andreas gibi gelmisti.

Hangi harita Gta 5 in hangisi San Andreas'ın ? Onu da belirtseydin keşke, Gta oynamayanlar (Bkz. ben) pek birşey anlamayacaklardır :))

GTA 5 PC için mart ayında çıkıcak sanırım. Sırf GTA 5 oynamak için PC topladım fakat PC için çıkartmadılar. :)

Geri