• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

gta 5

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
beyler oyunu 3. kez bitirdim sandım ama bitirememişim :D bişey farkettim youtube da izlediğim game playlerde benim yapmadığım görevler var bende michel trevorı öldürüyo arkadasından oyunu yapanların adı falan geçiyo şehri yukardan gösteriyo falan kesin bitiyo yani ama tam indir den veya torrent sitelerinden %100 save indiriyorum trevor yaşıyo nedir bu olay :D Bende trevor öldükten sonra görev gelmiyo ek bişey mi yapmalıyım görev gelmesi için :D

alternatif sonlar onlar bro 3 tane alternatif son var finalde ve oyun içindede hikayeye yön verebiliyosun görevlerde seçim yaparak

Son görevde sen kimi öldüreceğini seçiyorsun. Michael mı Trevor mu? Yoksa myself tarzında bişiler yazıyordu çok oldu bitireli.Eğer 3. şıkkı seçersen 2'side yaşıyor

Geri