• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GTA Online Araba Klonlama Hilesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152

GTA Online
’da son Patch 1.15 için ilk araba klonlama hilesi keşfedildi. Bu hile sayesinde klonladığınız arabaları satarak GTA Online’da sınırsız para elde etmeniz, kolay yoldan zengin olmanız mümkün. Yapılışı ise oldukça basit. Yapılışını adım adım anlatıyoruz.

[RESIZE=900]
r8f0uu.jpg
[/RESIZE]

Adım 1:

Öncelikle hileyi yapabilmek için gereken iki şey var. 10 arabalık bir garaj, ve bir arkadaşınız. İlk olarak arkadaşınızı garaja davet edin.

Adım 2:

Klonlamak istediğiniz arabaya sürücü olarak binin, arkadaşınız da yan koltuğa oturmalı.

Adım 3:

Arkadaşınız aşağı tuşuna basılı tutarak karakter seçmeli ve “Are you sure?” sorusunda beklemeli.

Adım 4:

Arkadaşınız beklemedeyken garajdan çıkın, çok ufak bir sürüşten sonra garaja geri gelin. (Arkadaşınız siyah ekranda kalabilir)

Adım 5:

Arabadan inip araç düzenleme noktasına gelin ve arkadaşınızın içinde bulunduğu aracı seçin, aracın yerini değiştirdiğinizde hem eski yerinde duruyor olacak, hem de yerini değiştirmek için seçtiğiniz bölgede olacak. Yani aracınız başarıyla klonlandı.

Adım 6:

Garajdaki klonladığınız arabaların kaydolması için garajdan bir kere çıkıp geri dönün.

Not: Arkadaşınız siyah ekranda takılı kaldıysa PlayStation Store’a girip çıkarak sorunu düzeltebilir.

Geri