• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gta San andreas indirdikten sonra Team fight larda görüntü kasmaya başladı.

farukcel1k

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Kas 2016
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce bilgisayarıma Sürekli LoL oynamaktan sıkıldığım için torrent kullanarak Gta san andreas ve bi kaç yamasını indirdim oyunu oynadıktan bi süre sonra windows 7 renk düzeni basic olarak değiştirildi diyerek kapat vermeye başladı bende sistemi geri yükledim dosyaları sildim. Fakat LoL oynarken daha önce hiç olmayan bi problemle karşılaştım ekranda sadece teamfightlara girdiğimde donmalar kasmalar olmaya başladı ama sadece fightlarda oluyor. Fazla efect bi arada olduğunda oluyor yani botlarla oynarken veya orman dönerken böyle bir problem olmuyor. Görüntü seviyesini high dan low a indirdim ama hala aynı . bilgisayarın bilgilerini resim olarak paylaşıyorum sizinle daha önce aynı bilgisayarla hiç bir problem olmadı ne zamandır oynuyorum 1 kere bile hata vermemişti sebebini tahmin edebilen çözüm söyliyebilicek varsa yanıtlasın lütfen şimdiden teşekkür ederim .

- - - Güncellendi - - -

Ümitle cevap verilcek anı bekliyorum...:pcorn

Masaüstüne sağ tık > Kişiselleştir > Temel ve yüksek karşıtlık temaları altındaki Windows 7 Temeli seçip dener misin.
Bu arada en kısa zamanda bilgisayarının işletim sistemini Windows 8.1 veya Windows 10 yapmanı öneririm.

Geri