• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GTA Sanandreastan İnanılmaz Sırlar 2 - Püf Noktaları [Resimli]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dentrax

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
707
Merhaba,

Öncelikle konu alıntıdır onu söyliyeyim. Yeni fotoğraf'lar buldum ve bazı şeyleri paylaşmak istedim.

Buyrun konumuza geçelim :) ;

Gta san andreas ufo
Ufo.jpg

İşte Fotoğraflar ;

gallery46sh6.jpg

gallery51lj3.jpg

gallery59zx7.jpg

gallery60od1.jpg

gallery84an0.jpg

sağ üstte gezegeni gördüyseniz mod olduğunu anlarsınız ama oyunu bitirince ufo görünüo diolar hee bide gece radyo dinlemeyin radyo dinlerken ufo gelio CJ nin anasının mezarına ışınlıo orayı yakın ordan hayalet çıkar

İntihar Fotoğrafçısı

Cinsiyetleri farketmio bazen erkek bazen kadın oluo...

1-Niye İntihar Ediyor? :D çok kopuk bsy tam yolun kenarında duruo yolu göremiyor öbür taraftaki yola yürüyor denize çullanıyor (yapay zeka)

İNTİHAR FOTOĞRAFÇISI TEZİMİN RESİMLERLE KANITI:

aaaintiharsg5.png

bbbintihargh6.png

Birazdan tabu.

gecenın 00:00 saatınde yada 01:00 gibi bi kassabaya gıdın zombıe gorebılırsınız ama %1 gorme sans ben bızzat gordum

geceleyın ell castılo dell dıabloya gıdın oradakı mezarkıga bomba atın hayalet cıkar dıkkat oldururyor ben oldurdum

gorev yabdıgımız terkedılmı s hava alalına gıdıp arabayken radyo x acın ufo lar sızı gelıp alıor oblıvon adlı paralel gezegene gotorup cj ın olmus olan annesıyle konusturup groove streete bırakıor bunuda gordum

terkedılmıs hava lımanın bıras ılerınde 6 ceset torbası duruor buda var

geceleyın shady graek mıdır nedır unuttum oraya gıdın hayalet araba var ıcı bos ama ormanda dolasıor

ben hayalet arabayı gordum geceleyın cetemden 3 adam aldım ormanda bı hareketlılık gordum yakınına gıdıp bakıyım dedım araba gıdyordu muzık seslerı gelıordu ben radyomu kapatmıstı halbukı ve bırden bı patlama geldı koca ayak o arabayı patlattı arabanın ıcınden hayalet cıkıp bı yere kayboldu korkunc ve canım bırden yarı ya ındı ruh bana saldır mak ıstedı koca ayak tuttu kac tım o gun korkudan yatamadım...ama bunların hepsi gercek %1 olacak olaylardır...

bu kadar degıl bır magra var ve o magranın ıcıne sılahla gırınce testerılı adam sızı korkutuor cok korkutor aglacık gıbı olursunuz bı adamı alıor kesıor yıor sora sıze gelıor ben de ak 47 lı toombıs cete adamları vardı oldurduler onlara odul verdim.
biggrin.gif

catalınanın evının etraflarında geceleyın dolasırsan testerelı katıl gelır

los santos wınewood yasısının ustune cıkın ıntahar ucakları duser

wınewood yazısının arkasında evlerın ortalarında bı mezar var gece oraya gıdersenız cıglık seslerı duyarsınız

bu kadar degıl hala arastırıyoruz yenbı bı sey varmı dıe

bunlar gercek ama %1 olacak olaylardır orgınal oyunu olunlarda %100 olur

hayalet araba

Ve tekrar gittiğimde orda hiçbir şey yoktu:

Ve gidin bakın haritada yerini işaretlemiştim dedim yha ölürken onunda fotosunu alın:

gtasa2007062413103378aw9.jpg

gtasa2007062413103687dm7.jpg

gtasa2007062413111398ax4.jpg

gtasa2007062413112260du3.jpg

Ufo Haritası Oyundan Birşeyler :

haritaai0.jpg

4- evet buda yine girdigim bar ile ilgili bu barın ıcınde her yerde ufo resimleri war işde fotolar

ufo1qq9.jpg

BİRTANE DAHAAA!!!!

ufo3lc2.jpg

ufo4qn4.jpg

BU gördüğünüzü kendiniz çekmek istiyorsanuzzzzz Ufo bar die bi yer var Mta da gözüküyor ordan ışınlanın ufo bara kendiniz görün

Mta Kurulumu İlk önce kurmak için Full gta san andreas gerekir tavsiyem 1.0 indirin daha iyidurr... sonra başlatın bi pok etmeyin geçin hepsinu sonra mta ya girin yavaşsa gta sa ya girin biraz oynayın sonra yeniden girin ayarları yapın eğer server seçmeye giremiyorsanız oyun full deil pok kopuk bir riptir ;)

Cesetler

cadaveri1.jpg

buralarda pek dolaşmayın geceleri hayalet çıkıo

Firma Bu bi çılgınlık dio ormana mıç kadar canavar koymuşlar koca ayaktan yz kat daha korkunç resimdeki hayaletlerden bile ormana gitmeyun haa(geceleri gitmeyin)

Buda area69tan bir foto

gtasa_area69_map1.jpg

(Bu doğru değil mi bilmiyorum.)

Bir kargo uçağına girildiğinde 'Siyah giyen adamlar'
filmindeki uzaylı(mustafa topaloğlu) avcıları geliyor ve filmdeki repliklerle
saldırıyorlar.
Bir resim bulamadım
(Bu da yalan)

El Castillo del Diablo'daki kayalıklarda 6 adet mefta torbası gizli.

cadaveri1.jpg

(bu doğru)
Ve Koca ayak haritası ve gerçek hali

gtasa_claimed_bigfoot_sightings_map.jpg

gtasa2007063023255325gx7.jpg

Los Angeles'taki meşhur dev HOLLYWOOD yazısına atıfta bulunan Los Santos'taki VINEWOOD yazısının bulunduğu yerden intihar uçakları seyredilebiliniyor

Oyundaki tabela'ların bazılarında rakip oyunların afişleri var.

Belirli yerlerden *quot;Oblivion*quot; isimli paralel bir evrene geçiliyor.

Belirli uygulamalar sonucunda liberty city'e gidilebiliniyor.

Bide Şu Hayaletler Fake Olabilir ama siz yinede bi araştırın mezarları yakın hristiyanlık işaretine ateş edin v.b v.s vb.vs
1-Ufo yalan Area 69 da verdiğin 2. resim askeri bölgeden büyük sanandreas haritasını görebilirsiniz..
2-Ceset torbaları buda doğru..
3-Koca ayak yalan fakat ek paket ile yapabilirsin..
4-Hayalet sürüceler buda dogru..
5-İntahar ucakları buda dogrudur...
6-Rakip firmalara yönelik afişler vardır buda dogru..
7-Oblivion dogrudur Liberty City e böylelikle geçebiliyoruz..(Eğer dogru anladıysam yoksa bir fiktim yok..)
8-Cj annesinin mezarında hayalet yoktur tamamen sacmalık fake bir resimdir..
9-Evet Liberty city'e geçiş vardır dogrudur..

Libary City'e Geçme Videosu ;

<span style="font-family: Comic Sans MS;"><font color="Indigo"><font size="2"><em><strong>

Yazılar bana ait değildir. O yüzden böyle :) Edit 'leye bildiklerimi edit'ledim :)

Şimdi ise yorumlar :drunks

Son düzenleme:
Geri