• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GTA V Bilgisayar için ne zaman çıkacak?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PoleStar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
2014 yılında çıkacağı söyleniyor. Ben de bekliyorum kaç para olursa olsun direk alacağım.

Dosya boyutu sanırım 55 gb olacak, kim uğraşır onu indirmekle :)

o.O dosya boyutu 55 olmayacak oyunun diskteki yeri 30-35 gb arası zaten ^^ ve ps3 sürümü 16gb pc olursada iso olarak 19gb rip olarak 16gb olur oyun 2014'ün ilk çeyreğinde çıkıyor kesin

Son düzenleme:
Çıkması çok zor diye tartışanlar var ve de haklılar açıkcası. GTA IV ilk çıktığında 8 ay sonra pc'e geldi. Şuan ise pcle uğraşmaları çok saçma olur. Next Gen consollar yolda (PS4,xbox one) adamlar haliyle bunlarla uğraşacaklardır. En son pce uyarliyacaklardır ki PS4 xbox one bunlarla uğraş yorul filan derken muhtemelen 2014 Yaz ayında çıkacaktır PCye. En çok desteklenen yorum bu

Son düzenleme:
PC için GTA5 55GB normaldir.Konsollara göre kaplamaların çözünürlüğü dahada arttırılacak , fizikler düzeltilecek.GTA5 trailer gösterilen çevre atmosferi ( insanlar , uzaklık , çevre etkileşimleri ) hiçbiri konsollarda yok.Rockstar games yeni konsollardan payını kapmak için grafikleri yenilenmiş şekilde yeniden çıkaracaktır.Bu çıkış ile PC içinde duyurulur.3 günde 3 katı hasılat yaptılar PC içinde çıkarsınlar :)

COD Ghost nasıl 50GB ona şaşırıyorum grafik motoru değişmedi , kaplamalar aynı bir köpek eklediler o kadar.

Yazık be size yazık be. :agla Adamların el emeği göz nuru var oyunda. Siz gidin torrent alın. Yazık be.

Şaka şaka. Sömürün ulan korsanı. :D

---------------------------------------------------

PC için GTA5 55GB normaldir.Konsollara göre kaplamaların çözünürlüğü dahada arttırılacak , fizikler düzeltilecek.GTA5 trailer gösterilen çevre atmosferi ( insanlar , uzaklık , çevre etkileşimleri ) hiçbiri konsollarda yok.Rockstar games yeni konsollardan payını kapmak için grafikleri yenilenmiş şekilde yeniden çıkaracaktır.Bu çıkış ile PC içinde duyurulur.3 günde 3 katı hasılat yaptılar PC içinde çıkarsınlar :)

COD Ghost nasıl 50GB ona şaşırıyorum grafik motoru değişmedi , kaplamalar aynı bir köpek eklediler o kadar.

COD hep reklamlarla çok iyiymiş gibi gösteriliyor. :ent Her yıl oyun çıkardıklarından hikaye modunu unutmuşlar. Hep multiplayere yöneldiler. Oyun motoru ise senin dediğin gibi hep aynı. Beş para etmez oyun. Birde fanboyları var ya. Sinir oluyorum onlara. :wy:

Son düzenleme:
Bilgisayar için çıkmayacakmış diye duydum. Editçiler editliyor diye biliyorum sadece.

Konsol satan firmalar ne zaman tatmin olurlar o zaman çıkar PC versiyonu.Piyasada çok büyük çatışmalar oluyor.PC parçaları satan oyun bilgisayarı satan firmalar ile konsol firmaları arasındaki üstünlük savaşı oyunlarında hangi platformda daha önce çıkacağını etkiliyor.Bana kalırsa GTA V konsolda yeterince sattı ve bir çok kişiyide konsol sahibi etti bunlardan biride benim.Bu yüzden PC versiyonu kesinlikle çıkacak ama bana kalırsa 2014 ün ortaları veya son çeyreğinde çıkabilir tabi bu oyuna rakip kalitede bir oyun çıkarsa bu tarih dahada öne alınabilir ki ben öyle birşey olacağını sanmıyorum.

Geri