• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GTA V PC İçin Duyuruldu !

CaptainPrice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Tem 2009
Puanı
77
mlyMbP.jpg

Grand Theft Auto V PC,PS4, Xbox One için Sony'nin E3 sunumunda bomba bir video ile duyuruldu

E3 Videosu:

Fazla söze gerek yok krala yer açın !

Platformlar: PC,PS4,Xbox One

Sonbahar 2014 !

Güncel Haberler

*Amazon oyunun çıkış tarihini 28 Ekim olarak listeledi.(Sonradan Düzeltti)

Son düzenleme:
Abi 11 Saat 15 dakika yayın izledik çok güzeldi gerçekten.Şaşırdığım oyunlar oldu has... dediğim oyun oldu. :D Çocuk gibi sevindiğim oyun oldu.Gerçekten E3 şahsen bana güzel bir heyecan kattı! Hele o Tomb Raider ile COD Advance Warfare videolarını görünce sevinçten ağlayacaktım.Gerçekten süper!

Abi 11 Saat 15 dakika yayın izledik çok güzeldi gerçekten.Şaşırdığım oyunlar oldu has... dediğim oyun oldu. :D Çocuk gibi sevindiğim oyun oldu.Gerçekten E3 şahsen bana güzel bir heyecan kattı! Hele o Tomb Raider ile COD Advance Warfare videolarını görünce sevinçten ağlayacaktım.Gerçekten süper!

beklediğimize değdi gerçekten çok keyifliydi :)

Ya bu yabancılar hiç izlemeyi bilmiyor.E3'e gidenlere rastgele soruyorlardı nasıldı diye adamlar sadece amazing diyor ya, bana sorsalar susmam 2saat konuşurum

arkadaşlar resmi olmasada oyunun pc için sistem gereksinimlerini neo gaf dan sizler için buldum

Minumum Sistem Gereksinimleri

• Intel Core 2 Duo 2.4GHz or AMD Athlon X3 2.8GHz
  • 4GB RAM
  • Nvidia GeForce 8800GT or AMD Radeon HD 3870 with 512MB memory
  • 30GB hard drive space
  • Windows Vista SP2 32-bit

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

• Intel quad-core or AMD six-core CPU
  • 8GB RAM
  • Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon HD 7870 with 3GB memory
  • Windows 8 64-bit
  • Directx 11

Hile Kodları bile belli olmuş
spawn buzzard
spawn stunt plane
spawn duster
spawn comet
spawn rapid gt
spawn limo
spawn trashmaster
spawn caddy
spawn bmx
spawn sanchez
spawn pcj
give parachute
raise wanted level
lower wanted level
recharge ability meter
drunk mode
slidey cars
fast run
fast swim
slow mo aim
moon gravity
explosive melee attacks
bang bang
flaming bullets
skyfall
change weather
slow mo

Son düzenleme:
arkadaşlar resmi olmasada oyunun pc için sistem gereksinimlerini neo gaf dan sizler için buldum

Minumum Sistem Gereksinimleri

• Intel Core 2 Duo 2.4GHz or AMD Athlon X3 2.8GHz
  • 4GB RAM
  • Nvidia GeForce 8800GT or AMD Radeon HD 3870 with 512MB memory
  • 30GB hard drive space
  • Windows Vista SP2 32-bit

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

• Intel quad-core or AMD six-core CPU
  • 8GB RAM
  • Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon HD 7870 with 3GB memory
  • Windows 8 64-bit
  • Directx 11

Hile Kodları bile belli olmuş
spawn buzzard
spawn stunt plane
spawn duster
spawn comet
spawn rapid gt
spawn limo
spawn trashmaster
spawn caddy
spawn bmx
spawn sanchez
spawn pcj
give parachute
raise wanted level
lower wanted level
recharge ability meter
drunk mode
slidey cars
fast run
fast swim
slow mo aim
moon gravity
explosive melee attacks
bang bang
flaming bullets
skyfall
change weather
slow mo
İyi bari sistem kurtarıyor oynarız rahatça :D

eğer bilgisayarınız akıcı olarak çalıştırabiliyorsa kesinlikle orijinal alın verdiğiniz parayı son kuruşuna kadar hakediyor emin olun.
ben şimdi bilgisayardan hiç anlamam benimkisi laptop akıcı olarak çalıştırırmı ne kadar çalıştırır hiçbir fikrim yok :D

şimdi bunun orjinal fiyatı 150 liradan aşağı olmaz.

watch dogs orjinal alacaktım ama indirdim bunu orjinal alırım belki

150 lira bu oyuna samimi söylüyorum değer hikayesini bitirdiniz diyelim GTA Online gibi bir dünyası varki başında aylarınızı harcarsınız
izlemediyseniz şiddetle bu incelemeyi tavsiye ederim Grand Theft Auto V Video İnceleme

150 lira bu oyuna samimi söylüyorum değer hikayesini bitirdiniz diyelim GTA Online gibi bir dünyası varki başında aylarınızı harcarsınız
izlemediyseniz şiddetle bu incelemeyi tavsiye ederim Grand Theft Auto V Video İnceleme

GTA V'nin yaklaşık olarak 70 bölüm gameplay videosunu izledim, GTA Online başı başına ayrı bir dünya zaten 150 liraya değer şuan watch dogs oynuyorum ama pek keyif alamadım gibi.

GTA V eski nesil ve yeni nesil karşılaştırması

165AFC8C6FCCAB10FBF242F049AD1EAA.gif

44171C76FDAD784D683A9E7FDDA45B5D.gif

38062DD8C834B9E2872EF82C65AB75B1.gif

Tahminimce oyun ps4 üzerinde pc nin high ayarlarındaki gibi gözüküyor.

Geri