• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GTA'da En Çok Hangi Seri'yi Sevdiniz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GTA'da En Çok Hangi Seri'yi Sevdiniz

• Kullanılan toplam oy
    34

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Soru açık arkadaşlar , Rockstar Games(GTA) Altında en çok hangi serisini beğendiniz

Moderatörün son düzenlenenleri:
Gta 2 şüphesiz hangimiz yuvarlağa basınca adam geyirip ossuruyor diye sürekli öyle gezmiyorduk :)

gta 5 çıkmadan yorum yapamayacağım.Gta III ilk 3 boyutlu oyunu olduğu için gerçekten dikkatleri toplamıştı,vice city zaten efsanedir :) ,san andreas'a gelince denizde yüzme gibi değişik ilkleri bizle buluşturdu iyiydi,Gta IV Mükemmel yeniliklerin yanında,Muhteşem grafikleri ve tabikide gta serisinde çığır açan ''Euphoria'' grafik motoru :)

San andreas candır az oynamadım canım sıkılınca 6 seviye aranma yapardım iyi kaçardım falan en çokta canım sıkıldığında binerdim helikoptere en tepeden paraşütle atla :D :haha

GTA III çıktığında çok sevinmiştim.GTA I ve GTA II ye göre çok mordern oynanış stili ve görevleri vardı.Ondan sonraki serilerde başka oyunlarda GTA III'ün torunlarıdır.

san andreas bir efsane ama şimdi o varken gidip dierlerini işaretlemek olmaz =D

ben pc ye yeni vice city yükleyip oynamaya başladığımda arkadaşım san andreas oynuyordu çok üzülmüştüm onların pc si daha iyi filan diye o zamanlar tek tük bilgisayarlar vardı herkeste yoktu sonradan benim bilgisayarımda kaldırınca mutlu olmuştum :D

Geri