• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GTX 560 Ti Ekran Kartı

Psychopathic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Tem 2011
Puanı
99
[h=2]Ülkemizde adını duymaya pek de alışık olmadığımız ekran kartı üreticisi Colorful, belki de şu zamana kadar görülmüş en çılgın ekran kartını üretti.[/h]

Colorful firması, yeni GTX 560 Ti modelini duyurdu. iGame GTX 560 Ti Kudan model ismine sahip olan kart, hız aşırmalı bir model olmasının yanısıra garip donanımsal özellikleriyle de dikkat çekiyor. Geliştirilmiş bir PCB üzerinde yer alan kart, 3 slot yer kaplayan bir soğutucuya sahip. Bu soğutucunun üzerine -eğer yeriniz var ise- ekstra soğutma için beraberinde gelen pasif parçaları yerleştirebiliyorsunuz.
21321006657.jpg
Kartın ilginçlikleri, bununla da sınırlı değil. Kutu içerisinden çıkan boya ve fırça takımı ile, soğutucunun üzerini istediğiniz renkte boyayabiliyorsunuz. Evet, boya ve fırça takımı. Şaka yapmıyorum.
11321006691.jpg
3 tane 6 pinli ekran kartı girişine ihtiyaç duyan kart, yine beraberinde gelen mini kart sayesinde hız aşırmanın zirvesine çıkabiliyor. 384 Cuda işlemcisi içeren iGame GTX 560 Ti Kudan, 820 MHz'lik bir saat hızıyla geliyor. Mini kartı GTX 560 Ti'ın üzerine taktığınızda 900 MHz'e çıkan saat hızı, Monster Mode BIOS'u aktifleştirince 1010 MHz'de çalışabiliyor.
31321006705.jpg
1 GB kapasiteli GDDR5'ler ise 4000 / 4200 / 4500 MHz saat hızlarında çalışabiliyorlar. Kartın fiyatı hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor. Muhtemelen bu kartın fiyatıyla referans tasarım bir GTX 580 alınabiliyor olacaktır.

''Kartın fiyatı hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor.'' bulunmasında zaten şuna bak ya deli bişey :D

Geri