• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gugıl Çorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Suph
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Suph

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Mar 2010
Puanı
44
Arkadaşlar çorumuma bi şey oldu virüs girdi sanırım nereye tıklasam reklam geliyo sildim tekrar yükledim aynı durum adblock kurulmuyo falan anasayfa değişmiyor her yer reklam anasını satayım bi yardım

Her yer reklam :D :D Ah tunahan ah hep xxxx izlersen olacağı budur

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Her yer reklam :D :D Ah tunahan ah hep xxxx izlersen olacağı budur

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.
Bundan sonra konu başlığına deniz yorum yapmasın yazacam şu emekli öğretmen mizahından ötürü :D
combofix kesin çözüm geçen banada oldu halletti sağolsun :)
Öyle yapayım bari

Regeditten silmeye çalış kanka
Kanka ben anlamam öyle şeylerden anca oyun oynamayı bilirim :D

gizli sekmeyi çok kullanıyorsan orda adblock çalışmaz genelge gizli sekme kullananların bozulma ihtimali yüksek yada adblock deaktif edip kullandıysan heryere bulaşmışsa en iyi çözüm format ama dikkat et heryere bulaşmışsa... Diğer şekilde antivirüsle temizleyip kısayol sekmelerini tekrardan oluşturarak kayıt defterinden silerek kurtulabilirsin güvenli modda açıp silip fixlemekte başka bir çözüm

gizli sekmeyi çok kullanıyorsan orda adblock çalışmaz genelge gizli sekme kullananların bozulma ihtimali yüksek yada adblock deaktif edip kullandıysan heryere bulaşmışsa en iyi çözüm format ama dikkat et heryere bulaşmışsa... Diğer şekilde antivirüsle temizleyip kısayol sekmelerini tekrardan oluşturarak kayıt defterinden silerek kurtulabilirsin güvenli modda açıp silip fixlemekte başka bir çözüm
Gizli sekme kullanmam hiç ve birden oldu minecraft indirmeye çalışırken dalgınlıkla hani oluyo ya indir tıkla ot kök diye oraya tıklayıp başka bir şey indirdim sonra dağıldı çorum

uzantıları sil + çorumun kısayoluna sağ tıkla özellikler Hedef kısmındaki "C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe" bundan soraki kısmı sil yanlız hangi kısayolu kullanıyosan onu değiştir bu şekilde her kısayola yapman gerekiyor :)

en kesin çözümü uygula git format at :D bazı virüsler formatsız çıkmıyor

Geri