• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Guild Resimleri ve Amblemleri (16x16)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Eternity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Eternity

~Tesir Altında~
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
148
Evet forumda guild amblemleri konusunda bir eksik vardı, kendi guildim olduğu için resim konusunda kararsız kalıp sık sık resim değiştirmek durumunda kalıyordum. İnternette bulmuş olduğum resimleri sizler ile paylaşmak istedim...

Guild Amblemleri İçin Format Değiştirici Programlar için Konular

Guild Resmi Format Değiştirici

Resim Küçültme (Guild İçin)

Guild Ambleri Download

Turbobit.Net: Guild Ambleri.rar

Not: Dosyaların hepsi 16x16 resim, formatları bmp png jpg formatında olan resimlerdir, virustotal a upload sınırı 10 mb olmasından dolayı virus tarama sonuçları eklenmemiştir.

Son düzenleme:
S.a kardeşim

Evet forumda guild amblemleri konusunda bir eksik vardı, kendi guildim olduğu için resim konusunda kararsız kalıp sık sık resim değiştirmek durumunda kalıyordum. İnternette bulmuş olduğum resimleri sizler ile paylaşmak istedim...

Guild Amblemleri İçin Format Değiştirici Programlar için Konular

Guild Resmi Format Değiştirici

Resim Küçültme (Guild İçin)

Guild Ambleri Download

Turbobit.Net: Guild Ambleri.rar

Not: Dosyaların hepsi 16x16 resim, formatları bmp png jpg formatında olan resimlerdir, virustotal a upload sınırı 10 mb olmasından dolayı virus tarama sonuçları eklenmemiştir.

Ben fenerbahce resmini koydum unıon ve guildi ayarlarım Tek sıkıntı resım net Gozukmuyor Nasıl olcak yardım edıcek varmı acaba Resmi nasıl netleştiricez omer2316@hotmail.com maıl olarak atarmısnız Rica ederim

Ben fenerbahce resmini koydum unıon ve guildi ayarlarım Tek sıkıntı resım net Gozukmuyor Nasıl olcak yardım edıcek varmı acaba Resmi nasıl netleştiricez omer2316@hotmail.com maıl olarak atarmısnız Rica ederim
Photoshoptan shift tusuna basili tutarak boyut dusurmede goruntu kalite kaybi olmuyordu. Kardesim yaparken gormustum. Bir sorayim ben ona.

Geri