• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Guild Wars 2 Oynayanlar...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Enomia
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Enomia

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Ocak 2012
Puanı
1
Biz arkadaşlarla başlamayı düşünüyoruz ama oyun nasıl?
Exp kasma olsun, item düzeyi olsun, pvpler,bosslar, savaşlar filan?

başlarsanız seafer rest te başlayın türk çok orda dostum şurdan başlayım kasılmak zevkli 10 lvl ken 11 olmak için atıyorum 10 dakika harcıyorsan 79 dan 80 olmak içinde o kadar vakit harcıyorsun yani kasılma süreleri eşit pvpde herkes eşit pvp itemleri ve pve itemleri ayrı yani pvpde iyi olmak tamamiyle senin karakterine ne kadar hakim olduğun ve nasıl oynadığınla ilgili + oyunun dünyası sizi baya etkiliyecektir (baya hemde :D)+grafikler son derece başarılı + su altı savaşları var arkadaşlarınızla oynarsanız ömürlük bir oyun yani sıkılmazsınız

----------

Biz arkadaşlarla başlamayı düşünüyoruz ama oyun nasıl?
Exp kasma olsun, item düzeyi olsun, pvpler,bosslar, savaşlar filan?

dungeonlar baya zevkli bosslar falan aşırı etkileyici yani mesela bi yere ulaşmak için merdivenler var gökyüzünde orları zıplayarak geçmek zorundasınız düşerseniz baştan başlıyosunuz gibi :D

hocam donanımhaberde 30 40 liraya 2. el hesaplar satılıyor hemde referanslı adamlar bi sıkıntı çıkmaz 2. elde konsol bölümü ordan orjinal oyunlar ordan pc bölümüne girerek bulabilirsiniz

az araştırim oyunu beğenirsem alırım teşekkürler bilgilendirme için. :beer

----------

2. elin ban riski varmış :D

az araştırim oyunu beğenirsem alırım teşekkürler bilgilendirme için. :beer

----------

2. elin ban riski varmış :D

ban riski falan yok hocam ban yerseniz aldığınız adamdan keyi istersiniz supporta bi mesaj tamamdır bende başkasının hesabıyla oynuyodum bu arada oyun için wow killer diyolar ^^

ban riski falan yok hocam ban yerseniz aldığınız adamdan keyi istersiniz supporta bi mesaj tamamdır bende başkasının hesabıyla oynuyodum bu arada oyun için wow killer diyolar ^^

nasıl peki memnun musun yani arada bir kafa dağıtmak için girerim oyunda aktivite falan clan sistemi nasıl muhabbet dönüyor mu kısaca 1-2 anını yazda feyzlenelim. :D

nasıl peki memnun musun yani arada bir kafa dağıtmak için girerim oyunda aktivite falan clan sistemi nasıl muhabbet dönüyor mu kısaca 1-2 anını yazda feyzlenelim. :D

valla oyunu çözmen için ingilizcenin baya baya iyi olması lazım bana oyunu adı gibi bilen biri öğretiyodu guildle pvp ve dungeon girmek aşırı zevkli oluyodu ^^ hele world vs world vs world var yani 3 sw kapışıyo aynı anda aklın gider 1000 kişi bi giriyo üf bi swde zaten 300 bin ile 500 bin kişi var girince görürsün ^^

valla oyunu çözmen için ingilizcenin baya baya iyi olması lazım bana oyunu adı gibi bilen biri öğretiyodu guildle pvp ve dungeon girmek aşırı zevkli oluyodu ^^ hele world vs world vs world var yani 3 sw kapışıyo aynı anda aklın gider 1000 kişi bi giriyo üf bi swde zaten 300 bin ile 500 bin kişi var girince görürsün ^^

ben senin skypeyi ekledim gündüz vakti 1-2 soruda ordan sorarım ondan sonra temizinden oyunu bulur alırım. :D

ben senin skypeyi ekledim gündüz vakti 1-2 soruda ordan sorarım ondan sonra temizinden oyunu bulur alırım. :D

valla oyunu bende bayadır oynamıyorum hesap benim olmadığı için bi abimindi o oynuyor şuan kaldım öyle bende ama biliceğim şeyler olursa yine cevaplarım buraya girersen daha iyi cevaplar bulabilirsin :)

Son düzenleme:
valla oyunu bende bayadır oynamıyorum hesap benim olmadığı için bi abimindi o oynuyor şuan kaldım öyle bende ama biliceğim şeyler olursa yine cevaplarım buraya girersen daha iyi cevaplar bulabilirsin :)

linki kaldır ceza alırsın aldım ben linki teşekkürler. :D

Son düzenleme:
ilk izlenimlerimi söylüyorum oyunda çok farklı bir atmosfer var. :D

----------

ve bıraktım beni sarmadı yarım saat slot aradım bi türlü şehirden çıkamadım. :D

Bizden bir Onur oynuyorda ben de eylülde başlamayı düşünüyorum bizim ekipten gelirse 2-3 kişi daha gelir gibi duruyor.

Geri