• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Guild Wars 2 Resmi Çıkış Tarihi Duyuruldu !

CaptainPrice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Tem 2009
Puanı
77
29196_550x250.jpg

unled3td.jpg

ArenaNet, MMORPG türünün en iyilerinden birisi olarak gösterilen Guild Wars 2'nin çıkış tarihini yayınladı.
Oyun PC'lere 28 ağustos tarihinde geliyor.

İlk hikayenin bitişinden 250 yıl sonrasını konu edinecek olan yapımda Asura, Charr, Human, Norn, Sylvari isimlerinde 5 farklı ırk olacak.
Guild Wars'da olduğu gibi Guild Wars 2'de de ilk alışınızda ödeyeceğiniz ücret dışında herhangi bir aylık abonelik olmadan oyunun tadını çıkarabileceksiniz.
Çıkış tarihi duyuru videosu ise tam karşınızda.

Alıntıdır.

Heyecanlanmaya başladım :)

Oyun süperde o ilk başta ücreti oyunu almak içinmi veriyoruz yani torrent den flan indirsek olmazmı ? :)

Oyun süperde o ilk başta ücreti oyunu almak içinmi veriyoruz yani torrent den flan indirsek olmazmı ? :)

Oyuna ücret sadece 1 kereliğine veriyorsunuz sonra sınırsız oynayabilirsiniz. Ben orijinal sitesinden 55¤ - 130 tl ye satın aldım kredi kartı ile. Pre purchase ile satın alırsanız oyuna 3 gün erken başlıyorsunuz ve oyuniçi itemler veriyor. Gerçekten kaliteli bir oyun. Satın aldıktan sonra size mail ile cd key gönderiyorlar onunla register yapıp betalara ve oyuna giriş yapabiliyorsun. :)

Ne zamandır bekliyorum. Ümit abi satışını yapabilirim belki demişti hatırladığım kadarıyla hala kararlıysa alıcam :D

Betalarda guild wars 2 gandara serverindeyiz Allods online REACTION ekibi olarak isteyen web sitemizi ziyaret edip tanışıp kayıt olabilirsiniz gerçekten çok memnun kalacaksınız bu oyundan ;)

Bikaç gün içinde guildwars2 ye başlıycam, ama hiçbirşey bilmiyorum. Oyunda bana yardımcı olacak yol gösterecek beraber eğlenebileceğimiz bi guild varsa içinde bulunmaktan keyif alırım. Birçok mmo da oynadım, silkroad,allods, zamanında metin2 ^^,Karahan Online. Hepsinde max seviyeye geldim başarılı bi playerım. Eğer maxigame olarak guild le başlayacaksak içinde bulunmaktan mutlu olurum. Şahsıma ait ts3 adresim var ts3 bağlantısındada destek sağlayabilirim :) pm yahut alıntı yaparak yorum atarsanız sevinirim. 18 Yaşındayım sizden haber bekliyorum.

Geri