• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Guilty_Crown #Fire/Force/Pacheon #110Lv

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kaya101
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaya101

Inori
Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
15 Ocak 2010
Puanı
314

• Karakter Türü : Chinese
  • Karakter Adı : Guilty_Crown
  • Stats : Str
  • Build : Fire/Force/Pacheon
  • LvL : 110
  • SP Miktarı : 23M
  • Gold Miktarı : 2.9B(Artabilir Azalabilir)

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

• Satış Yöntemi : MaxiGame Hesabıma
  • İstenilen Karşılık : Teklif Bekliyorum...
  • Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

İletişim Bilgileri :

• Adı Soyadı : Alper Kaya
  • Yaşadığı Şehir : Hatay/İskenderun
  • MSN : ice_blue101@hotmail.com (Mümkünse forumdan ulaşın)
  • GSM : Kullanmıyorum.
Karakterin Skilleri;
lr9u6.png

Karakterin İtemleri;
lr9z4.jpg

lr9wr.jpg

lr9x8.jpg

lr9y0.jpg

Karakterin Statları;
lrb1g.jpg

Karakterin Genel Görünümü;
lrbj4.jpg

Not:Bankada tablet elixir vs var o yüzden koymaya gerek duymadım aynı şekilde SİLK FREE olduğu için petleride gösterme gereği duymadım.

Not 2:Oyuna başlarken de söylemiştim kalıcı olmayı düşünmüyorum diye ama server ve ortam güzel olunca bırakamadım bu hale kadar geldi şuan ciddi anlamda fazla zamanımı yiyor o yüzden satıyorum.

Not 3:18 Mezun ile Gold honor buffu bulunmaktadır.

Not 4:Muhtemelen şuan serverdeki en iyi char konumunda veya en iyi char olmaya adaydır charı kullanmayı bilen biri neler yapabileceğini de iyi bilir.

Gördüğüm kadarıyla karaktere gerçek para harcamamışsın,ama ortada bir emek var ve emeğinin karşılığını en iyi sen bilebilirsin, aklındaki fiyatı söyle ona göre pazarlık yapabilelim :)

Gördüğüm kadarıyla karaktere gerçek para harcamamışsın,ama ortada bir emek var ve emeğinin karşılığını en iyi sen bilebilirsin, aklındaki fiyatı söyle ona göre pazarlık yapabilelim :)
gerçek para ile alınabilecek tek şey plus'du bende almak yerine biraz daha fazla zaman harcayıp + basma işlemini hallettim :) aklımda her hangi bir fiyat olmadığı için teklif bekliyorum dedim ama yinede silk free olduğu için pek bir şey beklediğim söylenemez :)

Kaya 10tl vereyim char sende kalsın sen olmazsan gece tgde kıme ***lik yaparım gidemezsin :)

ayın 8ine kadar satılmazsa alırım, bursum o zaman yatıcak :)

Aaa satılır mı bu char?
Düşündüğümden fazla zamanımı alıyor oyun barış sroya bulaşmamam gerektiğini bir kez daha anladım.paraya ihtiyacım olduğundan satmıyorum zaten gelen para ile vip üyelik alacağım(kendim için değil) satılmasa bile ki muhtemelen satılacak hakkını verebilecek tanıdık birine bırakırım :)

ayın 8ine kadar satılmazsa alırım, bursum o zaman yatıcak :)
aklındaki fiyatı söylermisin hocam oyundanda almak isteyen bir arkadaş var :)

İçinden demişsindir ne yüzsüz insan bu, şakasına yazdım bu arada onu. :D Hayırlı satışlar, mutlu yaşa.

Düşündüğümden fazla zamanımı alıyor oyun barış sroya bulaşmamam gerektiğini bir kez daha anladım.paraya ihtiyacım olduğundan satmıyorum zaten gelen para ile vip üyelik alacağım(kendim için değil) satılmasa bile ki muhtemelen satılacak hakkını verebilecek tanıdık birine bırakırım :)

aklındaki fiyatı söylermisin hocam oyundanda almak isteyen bir arkadaş var :)

O arkadaşın verdiğinin 5TL fazlasını veriyorum :)

Charı almak için parayı göndermiş bulunmaktayım arkadaşlar. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri