• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gümrüğe takılan telefon için acil yardım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MDIcoz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MDIcoz

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Eki 2012
Puanı
11
Merhabalar amerikadan halama telefon yollattım USPS ile fakat gümrüğe takılmış şimdi biz bunu türkiyeye sokabilir miyiz geri yollamak için yığınla para istiyorlar yoksa gümrükte kalıcakmış. Peki gümrükte olup yardım edebilecek veya ne yapmamız hakkında bilgisi olan var mı? Acil yardımlarınızı beklıyorum

benim bildiğim %20 vergi alıyorlardı amazondan alışveriş yaptım ordan biliyorum ama sizinki farklıda olabilir

Geri göndermeye 900 istediler :(

valla söylenecek pek bi şey yok malesef telefon tamamen yasak. Eğer aynı şekilde tekrardan risk almak istiyorsan hediye pakedi yaptırıp yılbaşı bayram vs. gibi tarihlerde yoğun zamanlarda göndertmen daha doğru olur. belirli zamanlarda gümrükten geçme ihtimalleri daha yüksek.

200 liranın üstü zaten gümrüğe takılıyor hocam neden araştırmadınız ki , geçmiş olsun diyim.

Geri