• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gümüş 5 - 136 Skins - Full Champ : 60TL

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sedatbey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sedatbey

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Haz 2017
Puanı
0
Evet hesap gördüğünüz gibidir. Sadece ciddi alıcılar yazsın ***** ***** oyalıcak insanlar mesaj dahi atıp aramasın.
7 totem görünümü vardır, 3 rün sayfası mevcttur ganimetler gördüğnüüz gibidir cercevesi yoktur
Kazanınca; 24LP
Kaybedince; 16LP

gidiyor cok rahat gold eloya cıkabilirsiniz. Ban yememiştir hiç bir şekilde oyun içinde konuşma cezasi yemiştir 3 maclık oda son maçı kaldı başka hiç birşeyi yok direk e posta id şifre olarak teslim edeceğim
Ödeme : Ziraat Havale EFT 7/24
İletişim : 0554 579 9797

VMPEoy.png

LnZQka.jpg

vpXZkm.png

r26EWV.png

Kişi Dolandırıcıdır bugun 60 tl yolladım kendisine ve hesabı vermeyip heryerden beni engellemiştir bilişim suçları ve mahkemeye dilekçe ile şikayette bulunulmustur delil ve evraklar vardir atilan mailin öreneğini burayada yazıyorum ve forum olarakda benimle ve bilişim suçlarıyla iş birliği yapmanızı diliyorum.

Öncelikle kişinin internet sitesi üzerinde ki ilanını gördüm ve telefon numarası ile kişi ile irtibata geçtim. İlan Linki: https://www.maxigamerz.com/t/252776-gumus-5-136-skins-full-ch-60tl
Telefondaki konuşmalarımız sonucu verdiği iban numarasına parayı attım ve hesabı kontrol etmesini bekledim. Hesabın paraya yattığını anlayınca beni heryerden engelledi ve uzaktan mesafeli sözleşmemizin gereklerini yerine getirmedi. Kısaca beni dolandırdı diyebiliriz.
Miktar Cüzi bir rakam 60 tl olmasına karşın. Bilişim dolandırıcılığı ciddi bir suçtur ve bu suçun başkalarına da uygulanmamasına ilişkin ve kişinin ceza alması için size bir ihbarda bulunmak istiyorum.

Whatsapp gerekli resimleri silmedim size de fotoğraf ile ulaştırıyorum. Forum ip numaraları ve öğrendiğim PAYTR’ hesap numarasına ait ibanı da size ekle iletiyorum. Hesabı ödediğim iban numarası ve gerekli kimlik numaralarımı ve kendi hesabımdan PAYTR hesabına yatırdığım iban
Numarasını da size ekte iletiyorum

Kişini Telefon Numarası : 0554 579 97 97
Bağlantılı internet sitesi: http://www.lolsmurff.com/
Başta verdiği Hesap Numarası : tr 20 0001 0008 3781 8589 805001
Ekler:
Pay Tr Akbank Iban: tr 480004600348888000193433

Geri