• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Güncel Film

yeni düşmedi ama jack reacher izlemediysen önerebilirim geçen hafta izlemiştim

Nete yeni düşmüş filmlerin eğer düblajlı vizyona girmediyse illaki altyazılı izleyeceksin.Dublaja takılmam dersen zor ölüm 5 , hansel ve gretel , parker , gangster squad , django ( bunu izlemişsindir herhalde ama izlemediysen diye yazıyorum) The Call , Tetikçi (Looper tr düblajlısı var nette 2012 son çeyreğinde çıkmış bir film) , Umut Işığım( tr düblajlısı var nette 2012yapımı) ve son olarak aklımdaki Lawless yani Kanunsuzlar.

Nete yeni düşmüş filmlerin eğer düblajlı vizyona girmediyse illaki altyazılı izleyeceksin.Dublaja takılmam dersen zor ölüm 5 , hansel ve gretel , parker , gangster squad , django ( bunu izlemişsindir herhalde ama izlemediysen diye yazıyorum) The Call , Tetikçi (Looper tr düblajlısı var nette 2012 son çeyreğinde çıkmış bir film) , Umut Işığım( tr düblajlısı var nette 2012yapımı) ve son olarak aklımdaki Lawless yani Kanunsuzlar.

Hepsini izledim :D

Pi'nin Yaşamı güzel tavsiyemdir iyi seyirler :)

pinin yaşamında nedense senaryoyu beğenmedim fakat efektler on numara

Jack Reacher'ı tavsiye ederim 10 numara filmmiş :D

Fazla ön planda olmayıpta güzel olan filmler lazım bana çünkü ön plana çıkan bütün filmleri bu zamana kadar izledim.Mesela Suç çetesi diye bi film buldum izlememiştim şimdi onuda izliycem bakalım nasıl bişeymiş :)

Fazla ön planda olmayıpta güzel olan filmler lazım bana çünkü ön plana çıkan bütün filmleri bu zamana kadar izledim.Mesela Suç çetesi diye bi film buldum izlememiştim şimdi onuda izliycem bakalım nasıl bişeymiş :)

Cleanskin.2012.720p.BluRay.X264-TRiPS [PublicHD]
Journey.2.The.Mysterious.Island.2012.720p.BluRay.X264-AMIABLE [PublicHD]
Premium.Rush.2012.720p.BluRay.DTS.x264-PublicHD
Prometheus.2012.720p.BluRay.DTS.X264-AMIABLE [PublicHD]
The.Cold.Light.Of.Day.2012.720p.BluRay.x264-HAiDEAF[EtHD]
Gece ve Gündüz HD 720p
Faster

direk copy-paste yaptım pcden,dediğin gibi izlememiş olabileceklerinden.

Cleanskin.2012.720p.BluRay.X264-TRiPS [PublicHD]
Journey.2.The.Mysterious.Island.2012.720p.BluRay.X264-AMIABLE [PublicHD]
Premium.Rush.2012.720p.BluRay.DTS.x264-PublicHD
Prometheus.2012.720p.BluRay.DTS.X264-AMIABLE [PublicHD]
The.Cold.Light.Of.Day.2012.720p.BluRay.x264-HAiDEAF[EtHD]
Gece ve Gündüz HD 720p
Faster

direk copy-paste yaptım pcden,dediğin gibi izlememiş olabileceklerinden.

Hepsi izlendi :) Iron Man 3 kaçmaz daha ilk çıktığı gün gittim :D

beğendiysen ne mutlu bana :D

New york çeteleri :cf:

New York Çeteleri, 2002 yapımı Martin Scorsese filmi. Bir Herbert Asbury romanı olan The Gangs of New York'dan uyarlanmıştır

Geri