• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

güncel şarkılar lazım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fumetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2013
Puanı
126
yeni cafe(büfe tarzı) açtık turistik yerde bize güncel pop rock ne varsa albüm olacak şekilde 100-200 tane müzik indirmem lazım nerden bulabilirim tek tek indirmek istemiyorum ;)

cafe tarzi bir yere rock biraz agir kacar sonucta herkezin kulagi asina değildir popu bilmeyen yoktur agirligi pop a vermeni önerrim gencelerin takilcagi mekansa sorun yok her türden gider :D

Son düzenleme:
tür olarak yazmıştım örnek :) bazen yaşlılar yoğun oluyor oyuzden her türden olur

youtube dan karisik parcalar yazdiginda 150 dk lik 60 dk lik arka arkaya birlestirilmis karisik parcalar bulabilirsin iyi forumlar :)

youtube dan karisik parcalar yazdiginda 150 dk lik 60 dk lik arka arkaya birlestirilmis karisik parcalar bulabilirsin iyi forumlar :)
Sanırım yeni üye oldun, ve yeni bir üyeye göre hızlı bir başlangıç yaptın. :)

Bu arada bazı radyo kanalları var, orlara girip top40 - top20'ler olur onları internette indirme linkini bulabilirsin.

Evet biraz öyle oldu sanirim ama ortam sicak benlik bisey yok yani :D

Geri