• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

---> Güncel ZSZC Files Server_Files <---

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamelogo.png

Arkadaşlar sizlerin isteği üzerine ZSZC --> Server_Files dosyalarını upload ettim :) İyi kullanımlar..

Download 1 -->
. File Upload, sharing and hosting. Serviss failu, foto un bil
Download 2 --> Multiupload.nl - upload your files to multiple file hosting sites!

Aslında zsc fıles yerıne zsc db 'ıne dress ıtem nasıl eklenır bunu anlatsa bırı daha guzel olcak fıles coğu kısıde var zaten ama kuruyosun bı bakıysn kı hıc bısy eklı değıl db'de vsro gıbı olsa eklıcem herseyı ama cok farklı eklemesı falan bence zsc ve ecsro db' de yenı seyler eklemeyı anlatmalısınız. yınede tesekkurler paylasım ıcın.

Aslında zsc fıles yerıne zsc db 'ıne dress ıtem nasıl eklenır bunu anlatsa bırı daha guzel olcak fıles coğu kısıde var zaten ama kuruyosun bı bakıysn kı hıc bısy eklı değıl db'de vsro gıbı olsa eklıcem herseyı ama cok farklı eklemesı falan bence zsc ve ecsro db' de yenı seyler eklemeyı anlatmalısınız. yınede tesekkurler paylasım ıcın.

Vsro daki gibi oyuna dahil ediceksin data ve patlices dosyalarını import ediceksin eklenicek ama şöyle bir kötü yanı var blue basılmıyor

Ayrıca Cape ile pvp olduğu için avatarla pvp olmuyor :)

bu dosyaların içinde tek Gameserver var ayarları nasıl yapıcaz cert filan kullanmıyormuyuz biri kurulumu anlatırsa çok harika olur.

Bravo kardeşim ARŞİVe alınmış konuyu hortlatmıssın :D. Dikkatli bakarsan Konu 2012 tarihinde açılmış ve konuyu açan kişide banlanmış yani linkler boş olucaktır.

Şu halimi görüpte belki elinde olan atar diye şey ettiydim :D

Geri