• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Güncellemeden sonra CPU kullanımı arttı yardım

SteinHard

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Ara 2009
Puanı
147
Beyler w7 işletim sistemi var, dün gee kapatırken güncelleme yaptı bugün açtım çok fena kasıo,cpu %70 90 a çıkıo fandan sürekli ses gelio çok çalıştığı için.Mausenin yanında sürekli o dönen işaret var.Sistem geri yükleme yapıcaktım onda da hata verdi napabilirim yardım edebilecek var mı? Pcde yedekleri atacak yer olmadığı için formatta atamıyorum...

Beyler w7 işletim sistemi var, dün gee kapatırken güncelleme yaptı bugün açtım çok fena kasıo,cpu %70 90 a çıkıo fandan sürekli ses gelio çok çalıştığı için.Mausenin yanında sürekli o dönen işaret var.Sistem geri yükleme yapıcaktım onda da hata verdi napabilirim yardım edebilecek var mı? Pcde yedekleri atacak yer olmadığı için formatta atamıyorum...
işletim sistemin orjinal değilse yani loaderle falan fullediysen update yaptırmak bu kasmaya neden olabiliyor.

orjinal olmiyan windows'u kesinlikle güncellememeni öneririm dostum.
usta zaten altaki güncelle baloncuğunu yükleyince bozulduğunu biliyorumda,bu herzaman rutin pcyi kapatırken yaptığı güncellemeydi bugün neden böyle oldu anlamadım.Zaten sorun güncellemeden mi kaynaklanıyor kesin olarka emin de değilim.Çözüm öneriniz yok mu? yoksa w7 iniyor şuan format atıcam :(

usta zaten altaki güncelle baloncuğunu yükleyince bozulduğunu biliyorumda,bu herzaman rutin pcyi kapatırken yaptığı güncellemeydi bugün neden böyle oldu anlamadım.Zaten sorun güncellemeden mi kaynaklanıyor kesin olarka emin de değilim.Çözüm öneriniz yok mu? yoksa w7 iniyor şuan format atıcam :(
yüklü güncelleştirmelere girip son yüklediklerini silmeyi dene. Ve sistem geri dönüşüm yapmay da dene birinci seçenek tutmazsa. Olmadı format kesin çözüm gibi görünüyor

yüklü güncelleştirmelere girip son yüklediklerini silmeyi dene. Ve sistem geri dönüşüm yapmay da dene birinci seçenek tutmazsa. Olmadı format kesin çözüm gibi görünüyor
İlk onu denedim zaten düne gitmeye çalıştım pc kastığı için 5dk sürdü açılması sonra yükle diyince çok zararlı hata xf8087856 gibi bi hata verdi bidaha denedim eski tarihler kayboldu yani yapılmadı sistem geri yükleme. Şimdi indirdim 3gb w7 onu kurucam, allahtan idm çalışıo ..

----------

format attim sorun cozuldu beyler , yardim etme zahmetinde bulunan herkese cok tesekkurler.

----------

beyler formattan once bi klasor vardi onda virus oldugunu bilmiodum,formattan sonra yine onu actim tekrar bozuldu. Guncellemeyle ilgili degilmis yani virus girmis...

i7 nin adı çıkmış , i7 nin hangi modeli , 2.Nesil ise ( 2600k / 2700k) stok fanla ısınma sorunları mevcut harici bir soğutucu almalısınız.Isındıkça işlemci kendini korumak için hızını düşürür, bu nedenle de CPU kullanımı artar.
Kasa temizliği yapın , hava dolaşımını engelleyecek kabloları güzelce toplayın.
Virüs programı ile taratın.

Geri