• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

günde 2 kere deja vu oluyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Allies*
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Allies*

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Eyl 2011
Puanı
20
evet beyler günde 2 kere deja vu oluyorum bu aralar her gün olmaya başladı bu recep ivedik videosu yollayacaklar hemen uzaklaşsınlar buradan :D sizce sorun neden olabilir ?

3 kere olmuyorsa sorun yok.

o değilde bu arkadaş bizi dövmesin ?

15 cevap gelince bende bişey sandım beyler bu ciddi konu olan varsa yazsın :D

DeJa Vu yani o an yaşanılan anı, görülen kişiyi daha önce yaşamış veya görmüş gibi hissetmek-hatırlamak olayıdır. Bu bazen banada çok oluyor bunun araştırmasını yapmıştım insanlar dünyaya gelmeden önce ruhlar aleminde yaşamışlar aynı olayları zaten. Yani olayı o yüzden hatırlıyoruz veya yaşamış gibi hissediyoruz. Zaten anne rahmine düştükten sonra ruhlarımız bedene gönderiliyor bunu biliyorum.

DeJa Vu yani o an yaşanılan anı, görülen kişiyi daha önce yaşamış veya görmüş gibi hissetmek-hatırlamak olayıdır. Bu bazen banada çok oluyor bunun araştırmasını yapmıştım insanlar dünyaya gelmeden önce ruhlar aleminde yaşamışlar aynı olayları zaten. Yani olayı o yüzden hatırlıyoruz veya yaşamış gibi hissediyoruz. Zaten anne rahmine düştükten sonra ruhlarımız bedene gönderiliyor bunu biliyorum.
Gerçekten bende çok deja vu oluyorum :D Yani bence herkes oluyordur çünkü herkesten "lan sanki ben bu anı yaşamıştım" gibi lafları çok duydum.

----------

evet beyler günde 2 kere deja vu oluyorum bu aralar her gün olmaya başladı bu recep ivedik videosu yollayacaklar hemen uzaklaşsınlar buradan :D sizce sorun neden olabilir ?
Dostum sorun sende değilki herkes deja vu oluyordur yani :)

Geri