• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Günlüğüm.

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Böyle bir konu açmaya karar verdim her gün başımdan geçen olayları buraya yazacağım ve anı kalacak :D sizlerde burayı günlük olarak kullanabilirsiniz hoş bir konu olur neler yaptığımı anlatırız :lve:

Sevgili günlük;
Sabah kalktım elimi yüzümü yıkamadım.Uyandığım gibi yemek yedim sonra oyun videosu çekmek için hazırlandım o ara telefon çaldı.Arayan arkadaşlarımdı oraya geliyoruz kağıtları hazırla dediler hemen iskambil kağıtlarını hazırladım bodruma indik cips kola sigara kankalarla takıldık ve eve çıktım foruma girdim bu konuyu açmaya karar verdim.
Öptüm sevgili günlük yarın görüşmek üzere.

Günlüğe neden kilit koyarlar acaba :D bi düşün...:mj:

tumblr_lu1gkcDQD91qju31b.jpg

bence kendi özel günlüğünü oluştur. Her gün yazıcak bir şey bulamıyorsun rutin şeyleri yazmak sıkıcı geliyor ama önemli olaylar olduğunda yazabilirsin. Ben yapıyorum aradada baştan okumaya başlıyorum zevkli oluyor :)

Sevgili günlük;

Bu gün stajda herkes çay getir çay getir diyordu en son isyan ettim kalkıp kendiniz alın abi yeter yoruluyorum dedim karşılıklı birbirimize laf soktuk ben kazandım adam erken çıktı bidaha çay getirmeyeceğim eve gelip yemeğimi yedim ve sana geldim günlüğüm.

Sevgili günlük;

Bu gün stajda herkes çay getir çay getir diyordu en son isyan ettim kalkıp kendiniz alın abi yeter yoruluyorum dedim karşılıklı birbirimize laf soktuk ben kazandım adam erken çıktı bidaha çay getirmeyeceğim eve gelip yemeğimi yedim ve sana geldim günlüğüm.

Geri